Son sözü biz söyleyeceğiz!

Fenerbahçe ve G.Saray transferde hareketli günler yaşarken, son iki sezonun şampiyonu Beşiktaş, henüz taraftarları sevindirecek hamleleri yapmış değil.

GÜNDEM 30.06.2017, 11:40 01.07.2017, 10:12
2846

Beşiktaşlılar, transferler için sabırsızlanırken, yönetim temkinli ilerlemeye devam ediyor. Sezonun yorgunluğunu kızlarıyla birlikte Yunan adalarında atan Başkan Fikret Orman, yöneticileriyle bağlantısını bir an olsun koparmıyor... Oturmuş bir kadroları olduğunu dile getiren Beşiktaşlı idareciler, "Rakiplerimizin bizden daha fazla transfere ihtiyacı var... Bizim şampiyon kadromuz var. Onlar ise kadrolarını baştan aşağıya değiştiriyorlar. Şu anda piyasa oldukça yüksek... Bizim de sokağa atacak paramız yok" ifadelerini kullandı.

***

SON SÖZÜ YİNE BİZ SÖYLEYECEĞİZ!

En fazla 4 transfer yapacaklarını söyleyen yöneticiler, "Taraftarlarımız merak etmesin... En iyi transferleri yine Beşiktaş yapacak. Son iki sezonda bunu herkes gördü. Şampiyonlar Ligi'ne yakışır oyuncuları takımımıza kazandıracağız... Kadromuz zaten kaliteli... Bu kaliteyi bir adım daha yukarıya çıkaracağız. Yine şampiyonluğun en güçlü adayı biz olacağız. Beşiktaşlılar bize inansın ve güvensin... Onları mutlu etmeye devam edeceğiz. Transferde son sözü yine biz söyleyeceğiz" dedi.

***

ÇİN KAMPI ÖNCESİ TRANSFER BİTER

Yöneticiler, görüşmeleri titizlik içinde yürüttüklerini söyledi: "Transferde bir yol haritamız var. Bu doğrultuda hareket ediyoruz. Şenol hocamızın istediği oyuncular üzerinde yoğunlaştık... Transfer komitemizin bir listesi var. İyi bir koordinasyon içindeyiz. İnşallah Çin kampından önce transferlerimizi bitirmiş olacağız. Yaptığımız görüşmelerde de ilerleme kaydettik."

***

Kaynak: Akşam

Yorumlar (0)