Son iki maçta cidden iyi sinyal vermiyorlar

Beşiktaş 72 saat içinde sezonun iki kader maçını oynayacak. Hadi Fenerbahçe maçının telafisi var ama Brugge maçı; ya hep ya hiç... Beşiktaş, Beşiktaş gibi oynasın yeter.

GÜNDEM 18.03.2015, 03:26
2704
Son iki maçta cidden iyi sinyal vermiyorlar

BİLAL MEŞE SORDU DUAYEN GAZETECİ ŞANSAL BÜYÜKA CEVAPLADI
-ŞANSAL BÜYÜKA İLE DOBRA DOBRA-

 
 
 

Beşikaş bu; bir bakıyorsunuz Avrupa’da şahlanıyor, bir bakıyorsunuz ligde umulmadık puanlar kaybediyor.
Eskişehir’e yenildi, eleştirildi… Sonuncu Balıkesirspor ile berabere kaldı, eleştirildi… Sivasspor’u yendiği maçın ardından sonra bile kendini beğendiremedi. Ama Erciyes’e fark atıp liderliğe oturan da bu takım…
Ustamız Şansal Büyüka’dan Beşiktaş’taki gel-gitleri ve bugünkü tabloyu dinleyelim.

Beşiktaş, Club Brugge maçında ve Fenerbahçe derbisinde neler yapabilir?
Beşiktaş 72 saat içinde sezonun iki kader maçını oynayacak. Hadi Fenerbahçe maçının telafisi  var ama Brugge maçı, ya hep ya hiç... Rakibini bırakalım, kendimize bakalım. Beşiktaş’ın geride bıraktığı rakipleri Brugge’den çok daha iyi takımlardı. Brugge değil, yeter ki Beşiktaş, Beşiktaş gibi oynasın. Ama savunmaya özellikle dikkat. Son iki maçta cidden iyi sinyal vermiyorlar.

Bilic ile Necip arasında ilginç anlar yaşandı. Hırvat hoca, Necip’ten kendisini öpmesini istedi. Meslek yaşamınızda böyle bir enstantane görmüş müydünüz?
Bilic’in insan  ilişkileri çok iyi... Hakemlerle, rakiplerle, kendi oyuncuları ile çok sıcak ilişki kurabiliyor. Bir de takımı, adaletine inandırmış. Unutmayalım , daha bu sezonun içinde Necip az protesto edilmedi. Şimdi o Necip takımın vazgeçilmezlerinden biri... Ne diyor Necip, “Babamı öper gibi Bilic’i öptüm.” Beşiktaş’ta oyundan alınan bir futbolcunun söylenerek, hocasına tavır yaparak çıktığını gördünüz mü? Bunlar sıcak ve samimi ilişkiler... Bizi gerilim, öfke sarıp sarmaladığı için böyle sıcak ilişkileri görünce şaşırıyoruz.

Serdar Kurtuluş’un yokluğu Beşiktaş’ı nasıl etkiler?
Serdar’ın istikrarını ve formunu düşününce elbette büyük bir kayıp... Ama onun yokluğunda Opare sağ bekte, Motta sol bekte oynarsa, bir sorun olacağını sanmıyorum.

Yorumlar (6)
reşatbjkbakü 6 yıl önce
ustamiz Şansal Büyüka yazdiğina göre bu site renkli
atasoyk 6 yıl önce
sırf şu febe yi bu renkli adamın morarmış yüzünü görmek için bile yenmeliyiz... içten içe febe maçının telafisi var yenilsin diyor... Allahım yarrabbim ya resullullah ya sabır... döner bıçaklı holiganlar kovalasın seni şansal...
HÜSEYİN 6 yıl önce
kimse kusura bakmasın club bruggeyi geçince...FENER MAÇININ ASIL TELEFİSİ YOK BU MAÇ ALINACAK LİG DARALDI KREDİMİZİ KULLANDIK BUNDAN SONRA FİŞ ÇEKME ZAMANI GELDİ!!!!
kartal32 6 yıl önce
şansal büyüka bu hafta lig bitecek dekorderler iade olacak diye bjk yenilsede olur anlamına getiriyor allahın izniyle ikide iki yapacaz
HÜSEYİN 6 yıl önce
ŞANSAL KAPA ÇENENİ FENER MAÇININ TELAFİSİ YOK KALAN 9 MAÇ VAR ZATEN ONDAN SONRA.
iranlı kartal 6 yıl önce
ne kadar da düşünüyormuş beşiktaşı şansalım benim... senin aklında yatıp kalkıp feneyin 4. yıldızı var. çocuk kandırma...