Sol kanada Bedimo geliyor!

Beşiktaş 3 sezondur Lyon forması giyen ve bonservisi elinde olan Kamerunlu sol bek Bedimo ile dirsek temasına geçti. Marsilya’da forma giyen stoper Nkoulou’da da önemli gelişmeler var.

GÜNDEM 28.05.2016, 02:53 28.05.2016, 17:12
12117

 Yeni sezon için transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş önceliği net bir şekilde savunma hattına vermiş durumda. Beşiktaş'ın Lyon forması giyen Kamerunlu sol bek Henri Bedimo'yu transfer gündemine aldığı öğrenildi. Beşiktaşlı yöneticilerinin 31 yaşındaki sol bek oyuncusunun menajeriyle görüştüğü belirtildi. 30 Haziran'da sözleşmesi sona erecek olan Kamerun'lu milli oyuncu Bedimo ile Ligue 1 ekiplerinden Rennes, Lille ve Nantes'in de ilgilendiği ifade edildi. 3 sezondur Lyon forması giyen tecrübeli savunma oyuncusu, bu sezon toplam 22 maça çıktı. Beşiktaş, savunmanın göbeği için içir de çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Siyah-Beyüzlı ekibip bu bölge için de adresi Fransa oldu. Gündemdeki isim ise Marsılyalı Nicolas Nkoulou oldu.

NKOULOU'DAN İMZA PARASI İÇİN İNDİRİM İSTENDİ
Beşiktaş Marsilya ile mukavelesi sona eren Nicolas Nkoulou için girişimlere başladı. Fransa'ya giden Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Torunoğulları, Kamerunlu stoper ve menajeriyle görüştü. Marsilya ile sözleşme imzalamayan Nkoulou için bonservis bedeli ödemeyecek Beşiktaş, 26 yaşındaki futbolcuya 4 yıllık kontrat önerdi. Kamerunlu futbolcu ise 4 milyon euro imza parası ve yıllık 2.5 milyon euro ücret talep etti. İmza parasında indirim istendi.
Takvim
Yorumlar (0)