Söke söke aldık!

Başakşehir mağlubiyeti sonrasında, “Şampiyonluğu Beşiktaş’a hediye ettik” diyen Portekizli teknik adama, FANATİK aracılığıyla cevap veren Gökhan Töre, “Beşiktaş; yönetimiyle, futbolcusuyla ve hatta malzemecisiyle çok çabaladı. Biz şampiyonluğu söke söke aldık” dedi.

GÜNDEM 11.05.2016, 09:01 11.05.2016, 09:04
1418

 Kara Kartal’ın genç yıldızı Gökhan Töre, Süper Lig’de pazar günü şampiyonluk için çıkacakları Osmanlıspor mücadelesi öncesinde görüşlerini FANATİK’le paylaştı. Töre, “Fenerbahçe’nin kazanıp kaybetmesi aslında bizim için çok önemli değildi. Biz, maçlarımızı aldığımız zaman mutlu sona ulaşıyorduk. Başakşehir’in Fenerbahçe’yi yenmesi tabii ki bizi mutlu etti. Önümüzdeki maçların birinden beraberlik çıkarttığımız an zafer bizimdir. ‘Şampi’ diye bir tabir kullanılıyordu... Bence ‘şampi’ değil artık şampiyon tabirini kullanabiliriz” dedi.

‘Taraftarımız bunu hak etti’

Sarı-Lacivertliler’in hocası Vitor Pereira’nın Başakşehir mağlubiyeti sonrasında yaptığı, “Şampiyonluğu resmen Beşiktaş’a hediye ettik” sözlerini değerlendiren başarılı oyuncu, “Beşiktaş; yönetimiyle, futbolcusuyla hatta malzemecisiyle çok çabaladı. Ayrıca olağanüstü taraftarımız da bunu hak etti. Pereira’nın dediklerine gülüyorum. Biz, şampiyonluğu söke söke aldık” sözlerini sarf etti.


Fanatik
Yorumlar (1)
Buyuk Ali, 5 yıl önce
Bi sakin. alalim once bir puan, sonra kutlayalim haftalarca