Slaven Bilic'ten yönetime: Acilen istiyorum!

Hırvat teknik adam Slaven Bilic, Beşiktaş yönetiminden Serdar Kurtuluş'un natifinin bir an önce bulunmasını talep etti. Rota yine Bilic'in ısrarla istediği Martin Linnes'e döndü...

GÜNDEM 11.01.2015, 08:45
3325
Slaven Bilic'ten yönetime: Acilen istiyorum!

Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic, futbol komitesi ile önceki gün bir araya gelerek, “Ligin ilk yarısını ve Avrupa UEFA Kupası maçlarını sorunsuz bitirdik. Ama en çok stoper ve sağ kanatta sıkıntı yaşadık. Defansın ortasına Miloşeviç’i aldık. Serdar Kurtuluş iyi niyetli ve çok çalıştı. Fakat o bölgeye acilen sağ bek oyuncusu istiyorum” diye konuştu.

Bu gelişme üzerine başkan Orman ve dış ilişkiler sorumlusu Erdal Torunoğulları Benfica ile Pereira için temasa geçti. Fakat Benfica oyuncuyu kesinlikle satmayacaklarını Beşiktaş’a belirtti. Benfica’dan gelen olumsuz yanıt üzerine Beşiktaş eski göz ağrısına yöneldi.


Bilic’in vazgeçemediği Molde’de oynayan Martin Linnes tekrar gündeme geldi. Beşiktaş’ın 1 milyon Euro teklifte bulunduğu iddia edilen 22 yaşındaki futbolcu kendisi ile ilgili kararı kulübünün vereceğini bildirirken açık kapı da bıraktı.
 

Yorumlar (24)
Kadir 6 yıl önce
Bence de Martin Linnes alınmalı.Genç ve dikine oynayan,istikrarlı bir oyuncu.Üstelik Norveç'li.Bunu neden mi söyledim? Hatırlayalım Norveç'li John Carew'i de uygun fiyata almış ve 9 milyon avro'ya satarak ciddi para kazanmıştık.Bu Norveç'liden de hem şampiyonluk hem de para kazanırız...
Asad 6 yıl önce
Biz Norveçli oyunculardan Stavrum ve Mühre haricinde hep para kazandıkki bu durum kulüp pek sık gelişen bir olay değildir. Bkz. John Carew (Lyon) ve Ronny Johnsen (Manchester United')
Gonzo 6 yıl önce
Neden "NATİF" kelimesinin yerine sürekli "NATİF" yazıyorsunuz?

...."Serdar Kurtuluş'un natifinin" vb. ????
alter 6 yıl önce
Bu sene kartalbakisi sitesine transfer olmayi cok istiyorum "natifle" cok iyi anlasacagimizi dusunuyorum. Ayrilmaz bir ikili olacagiz.
Emre Kartal 6 yıl önce
Sitenin güvenliği için "natif"liyorlar. Ama ufak bir ayar ya da yazılım hatası var. "natif" ten öndeki 5 harf siteleri çökertmek için kullanılabiliyor, daha fazla ayrıntıya girmiyorum. Muhtemelen daha çözemediler, bazen bu işler kolay olmayabiliyor birçok yere dokunduğu için. Çözüm getirirler yakında. Sizde "natif" le anlaşın bir süre kıyamet kopmaz.
Grkan 6 yıl önce
Iyi bir yedek olur, pereirayi alamadilar cunku adam demba ba dan bile pahali ,)
fatih 6 yıl önce
yorumuma ne kadar hak verirsiniz bilmem ama bu hocanın yanına acilen yerli antrenör getirimeli ki 2. yarıdaki derbilerde yenilmesin
ilker 6 yıl önce
serdarın tek ve natif siz oluşu,sağbeke takviyeyi acilleştirirken,atibanın 3kulvardaki maç temposunda veliyle birlikte düşüş yaşandığı ve acemice kart görme gerçeği aşikarken bence acilen oyunun iki yönündede olabilecek lider özellikli tecrübeli bir önliberoda imkanlar dahilinde alınmalı derim.Bunları söylerken özellikle maç içerisinde oyuncu değişikliklerinde Bilice yardımcı Türk yardımcı ile keşke Önder Özen tekrar gelse bence kısa vadeyi bilmem ama uzun vadede 10 numara olur...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın