Slaven Bilic'in menajeri: Schalke 04 teklifte bulundu

Sırp menajer Danko Dikic, Beşiktaş'ın teknik patronu Slaven Bilic ilgili çok önemli açıklamalar yaptı.

Slaven Bilic'in menajeri: Schalke 04 teklifte bulundu

Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic'in menajeri Danko Dikic, Sırp basınına Slaven Bilic'le ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı.

Bilic'in Türkiye'de çok popüler hale geldiğini ifade eden Dikic, "İstanbul'da çok fazla ilgi görüyor. O kadar popüler ki taraftardan kaçacak duruma geldi. Futbolseverler Slaven'i 100 metre öteden bile görseler, boynuna atlamaya çalışıyorlar" diye konuştu. Bilic'in, teknik adamlık kariyerinde üst düzey bir seviyeye geldiğini ifade eden menajer Dikic, yakın bir süre önce Bundesliga ekibi Schalke 04'ün yaptığı teklifi de ilk kez açıkladı. Sırp menajer, "Schalke, Di Matteo'yu göreve getirmeden önce bize bir teklifte bulundu. Ama Slaven Bilic, 'Schalke büyük bir kulüp ama teklifi kabul edemem' karşılığını verdi. Beşiktaş'ta devam etmek istedi" diye konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Berke
Berke - 4 yıl Önce

Bilic bizimdir. İnşallah Avrupa Kupası'nı onunla birlikte kaldırırız.

ahmet a.
ahmet a. - 4 yıl Önce

bu iki haberin amacı bellidir.

1. bilic'in kafasını karıştırmak.

2. gelecekte puan kaybedilecek üstüste 2 maçtan sonra bilic'in aklı şurada kaldı tarzı algı soytarılıkları.

3. takımda bilic'e karşı güvensizlik oluşturmak.

beşiktaş bu şekilde gittikçe buna benzer daha çok oyunlar oynananacak. mart-nisan gibi baktılar beşiktaş hala kopmadı daha da yüklenecekler.

aslanavcisi
aslanavcisi - 4 yıl Önce

Ahmet arkadaşa katılıyorum fakat bilic bu teklifi kabul etmediyse, bu bizim ona daha çok güveneceğimiz anlamına gelmez mi?

atiba
atiba - 4 yıl Önce

gs maçı öncesi haberlere bak hele.. sarı kırmızı medya iş başında. snejder juve ile anlaşmış. Semih çok formsuzmuş, selçuk ile burakı taraftar silmiş, bunları da yazın basın...

fatih
fatih - 4 yıl Önce

bende nedense lucescuya halen popülerim