Slaven Bilic ile Kocaman'ın O İlginç Diyaloğu

Hakem Halis Özkahya, 8. dakikada Beşiktaş ceza sahasındaki Torku Konyaspor atağını, Djalma’nın İsmail’e faul yaptığı gerekçesiyle kesti.

Slaven Bilic ile Kocaman'ın O İlginç Diyaloğu

Torku Konyaspor-Beşiktaş maçının en kritik anı, 18. dakikada yaşandı. Konyaspor’un faulle kesilen atağının dönüşü, Beşiktaş’ın golü olarak skor tabelasına yazıldı. Bu golün sonrasında yaşanan ilginç diyalog da Beşiktaş Teknik Direktörü Bilic’in yapısını yansıtması açısından ilginçti.

Slaven Bilic ile Kocaman'ın o ilginç diyaloğu

Bilic, isyan eden bir tavırla bakan Kocaman'a, "No foul" dedi ve yüz hareketiyle "Ben ne yapayım, hakem öyle karar verdi" der gibi baktı.

Topun ağlara gitmesiyle birlikte Konyaspor teknik heyeti saha kenarına fırladı. Teknik direktör Aykut Kocaman ile yardımcıları 4. hakeme itirazlarda bulunurken, bir ara saha kenarındaki Slaven Bilic ile göz göze geldiler.

Slaven Bilic ile Kocaman'ın o ilginç diyaloğu

Konyasporluların isyanına hak veren Bilic, onlara bakarak elini yana açtı ve “No foul” (Faul yok) dedi. Bilic’in gole hiç sevinmediği ve kulübeden fırlayarak sevinen yedek oyuncuları da yerlerine gönderdiği dikkat çekti.

Slaven Bilic ile Kocaman'ın o ilginç diyaloğu

YORUM EKLE
YORUMLAR
hasan kartal
hasan kartal - 4 yıl Önce

bilicin hocaligini gayse macinda görecegiz

aslanavcisi
aslanavcisi - 4 yıl Önce

daha ne görecez be arkadaş stadsız takım dersiniz, başkansız dersiniz, topçuları beğenmezsiniz, hakemler yanlı dersiniz, tüm bunlara rağmen takım lider halen daha görecez diyonuz daha ne görmeyi bekliyosunuz el insaf, insaf...

Angaralı Kartal
Angaralı Kartal - 4 yıl Önce

Bakında adamlık öğren Aykut efendi.İki sene önce derbide Necip haksız yere atılırken eteklerin zil çalıyordu.

hasan kartal
hasan kartal - 4 yıl Önce

aslan avcisi kardes biz her sene kasimda ocakta lideriz, mayis geldimi ya ücüncü ya dördüncü oluyoruz, sonrada vay hakemler vay federasyon diye agliyon besiktasli kardeslerim var. uyanin artik kücük emrah modundan cikin, iyi kadro iyi hocan olsun hakemini s,,,,

hasan kartal
hasan kartal - 4 yıl Önce

yerli kalitesi olarak rakiplerimizden asagidayiz biliyon demi, yabanci olarak iyiyiz,amam bizim ligde iyi yerli kalite oyuncun yoksa sampiyon olamazsin,hakan calhanoglu, ozan tufan, gökhan inler, linnes bu oyunculari mutlaka ama mutlaka almaliyiz

hasan kartal
hasan kartal - 4 yıl Önce

besiktasimin kalbi omurgasi böbregi olan atiba gayse macinda yok, 25 senedir maclafra bakiyorum penalti atisi esnasinda cizgiye basiyo diye kirmizi gören ilk oyuncu atibadir, serefsizler en iyi en formda oyuncumuzu gayse macinda saf disi birakti, olcay ve velinin oldugu bi orta saha asla derbi kazanamaz, haftalardir yazdim ve elestirildim, bu hafta herseyi göreceksiniz

maf
maf - 4 yıl Önce

Hasan kanarya sen ne yavşak be. Hergün buraya girip kartalıma kötülemekten ne anlıyorsun.Siktir git artık kendi renkli dünyana.

hasan kartal
hasan kartal - 4 yıl Önce

Amacım bu siteyi karıştırmak .bakmayın gayse dediğime ben sapına kadar gese liyim ve oğlanım . oğlanlığımla ve geseliğimle övünüyorum .