Siyah Beyaz Kaldırım Kampanyası‏

Beşiktaş tribünlerinin sevilen siması Emrah ERTUTAN, Beşiktaş semtin kaldırımlarının Siyah-Beyaz'a boyanması için taraftar arkadaşlarıyla bir kampanya başlattı.

GÜNDEM 29.05.2015, 13:45
1575
Siyah Beyaz Kaldırım Kampanyası‏
Beşiktaş semtinin diğer semtlere göre farklı olduğuna vurgu yapan ERTUTAN, bu anlamda Belediye Başkanı Murat HAZİNEDAR'ı göreve davet etti. 
 
Duydukmu.com'da yer alan haberde şu ifadeler yer aldı.


''Beşiktaş semtine yıllardır, başka semtlerden veya başka illerden hatta farklı farklı ülkelerden insanlar geliyor. Beşiktaş bir semt takımıdır ve bu takımın kulüp binası ve stadı Beşiktaş'tadır.

Beşiktaş sayesinde, Beşiktaş ın esnafıda her hafta bu semte gelen taraftarlarımızdan paralar kazanmaktadır. Burada, esnafında aynı kanıda olduguna eminim.

Aslında kendisi semt için çaba gösterip birseyler yapmaya çalışıyor. Bizler bunları görüyoruz ve biliyoruz. Yanlız, bu konu artık bizim için hassaslaşmaya başladığını belirtmek istiyoruz. Kendi bağlı olduğumuz Belediyeden, kaldırımların SİYAH BEYAZ olmasını kendisinden talep ediyoruz. 

Lütfen Beşiktaş semtinin kaldırımlarını SİYAH BEYAZ'a boyatsın. Barbaros Bulvarı, Şair nedim, Ihlamur Dere ve ara sokakların kaldırımları adına yakışır şekilde olsun."
Yorumlar (4)
kemal londra 6 yıl önce
Insaallah temizlik her yerde olur Ulke yonetiminde,federasyonda, mhk, de basinda,Bjk yonetiminde,teknik kadroda,futbol takiminda insaallah Allahim bu cuma gunu duy sesimizi...
Barış Çoruh 6 yıl önce
güzel bir fikir ama uygulanamsı zor. Çünkü sadece günler güzndüzlerden oluşmuor, geceleri de unutmamak lazım. Kaldırımlar siyaha boyandığında, araçların siyah kaldırımları görememesini riskleri var yani kaza risklerini artırıyorsun. Bu yüzden bu uygulamanın kaldırımlar için değilde farklı şekilde uygulanamsı daha doğru olur.
MEHMET EFE 6 yıl önce
şu eşcinsel renklere (sıralaması aynı) boyanan fındıklı da ki merdivenlerden başlansın bi zahmet ya.
erKUT 6 yıl önce
100. Yılda boyanmıştı...