Sinan Engin, canlı yayında transfer açıkladı!

Beyaz Tv'de yayınlanan Derin futbol adlı programda bir iddia orta atan Sinan Engin, Beşiktaş'ın Zenitli Danny ile anlaşmaya vardığını kaydetti.

GÜNDEM 14.04.2015, 16:25
6265
Sinan Engin, canlı yayında transfer açıkladı!

Yeni sezonda yabancı sınırının değişecek olmasından dolayı Süper Lig'de birçok takım transfer çalışmaları yaparken, Beşiktaş için sık sık çeşitli iddialar gündeme geliyordu.

Beyaz Tv'de yayınlanan Derin futbol adlı programda bir iddia orta atan Sinan Engin, siyah beyazlıların Zenitli Danny ile anlaşmaya vardığını söyledi.

Sinan Engin açıklamasında, "Beşiktaş, Zenitli Danny ile prensipte anlaşmış. Burada imzalar atılmadan bir şey söylenmez ama geçen seneden beri izleniyor." diye konuştu.

Beşiktaş, sözleşmesi haziran ayında bitecek futbolcu hakkında 27 Mart'ta bir yalanlama geçerken, "Zenit takımı oyuncusu Danny'i transfer edeceğimize yönelik haber asılsızdır" sözlerini kullanmıştı.

2008 yılında Dinamo Moskova'dan 30 milyon euro karşılığında transfer edilen Portekizli orta saha oyuncusunun şu andaki bonservis bedeli 8 milyon euro olarak değerlendiriliyor.

Yorumlar (2)
osman 6 yıl önce
ormanda o kadar para yokkı alamaz. o sadece ucuz ve kalıtesız oyuncu arar. bu yüzden besıktas hep 3. sırada kalıyor.
eses eses 6 yıl önce
layn Osman sana koyup yaslarim para yok neyapsin senimi pazarlasinda yildiz alsin Fikret orman