Şifo Mehmet Sıkıntılı

Kayseri Erciyes, başkent ekibine yenilince ateş hattından kurtulamadı. Taraftarlar Özdilek ile yönetimi protesto etti

GÜNDEM 10.03.2015, 02:46
1728
Şifo Mehmet Sıkıntılı

Süper Lig'de zor günler geçiren Kayseri Erciyesspor'da Gençlerbirliği yenilgisi hesapları alt üst etti. Kadir Has Stadı'nda, taraftarı önünde Ankara temsilcisine 4-2 yenilen mavi-siyahlılar taraftarını çileden çıkardı. Alt sıralardan kurtulabilmek için hiçbir varlık gösteremeyen Erciyesspor'un suskun taraftarı sessizliğini bozdu. Teknik direktör Mehmet Özdilek'i istifaya davet eden taraftarlar, yönetimde veryansın ettiler. Her geçen hafta eriyen ve alt sıralara iyice yerleşen Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor'da yönetimin önce teknik heyete sonra da futbolculara uyarı verdiği öğrenildi. Gençlerbirliği maçında rakibine yaptığı kural dışı hareket nedeniyle kırmızı kartla oyun dışı kalan ve ağır yenilgide büyük rol oynayan Boye için yönetimin acımasız davranacağı ve bu oyuncuya ağır para cezası vereceği ifade edildi. 

 MAÇI SON ŞANS 


Teknik direktör Mehmet Özdilek'in ise Gençlerbirliği yenilgisi sonrası kimseyle konuşmadığı ve oldukça sıkıntılı olduğu ifade edildi. Erciyesspor camiasında bu hafta oynanacak Beşiktaş maçı son şans olarak değerlendiriliyor. Bu maçın da kaybedilmesi halinde takımda taşların oynayabileceği iddia edildi. Yöneticiler, "Son haftaya kadar ligde kalmak için tüm gücümüzle mücadele edeceğiz" diye konuştu.

Yorumlar (4)
bjk 6 yıl önce
bjk artık liğde çift forvete dönme vaktı gelmiştir.
tolga-
serdar-franco-ersan-opare-
sosa-atiba-tolgay(veli)
ilerde töre-dembaba-cenk tosun)
son maçlarda pozisyona giremiyoruz.
son maçı şansına yendik diğer ıkı maçı da kaybettik.
fatih 6 yıl önce
bu biliç denen futbol dehası tek forvetle alttaki takımlardan eskişehire puan verdi balıkesire verdi tek forvetten vazgeçmezse erciyese dahi puan verebilir erciyes edinho-vleminckx ikilisiyle çok tehlikeli
Hüseyin 6 yıl önce
Aynen çift forvete dönmeli çok az pozisyona giriyoruz hep tek farklı kazanıyoruz
erc 6 yıl önce
hep bizim maça denk gelir son şansları