Sıfır sorun politikası!

Beşiktaş Yönetimi, futbol takımının şampiyonluk yolundan sapmaması için bütün önlemleri alacak.

GÜNDEM 15.04.2016, 08:44 15.04.2016, 08:45
4773

 Siyah-beyazlı kulüpten bir maaş alacağı bulunan oyuncuların paraları ay sonuna kadar hesaplarına yatırılacak. Sessizlik kararı alan Başkan Fikret Orman, yöneticiler ve futbolcular sezon sonuna kadar polemik yaratacak konulardan uzak duracak.

Vodafone Arena’nın açılışından sonra kendini tamamen şampiyonluğa odaklayan Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, kalan haftalarda oyuncuların rehavete kapılmaması için kolları sıvadı.

Siyah-beyazlı kulübün patronu ilk olarak transfer çalışmalarını sezon sonuna bırakırken, tek gündemin şampiyonluk olmasını istedi. Bursaspor maçından sonra BJK Nevzat Demir Tesisleri’ne giderek takımla ve teknik heyetle toplantı yapan Başkan Orman, sezonun son haftasına kadar takımın yanında olacak.

Galatasaray’la berabere kalan Fenerbahçe’nin 5 puan önünde bulunmalarını büyük bir avantaj olarak değerlendiren Fikret Orman özellikle futbolcu ödemelerine büyük önem veriyor. Geçen sezon bu dönemde liderlik koltuğunda oturulmasına rağmen kalan haftalarda şampiyonluğu kaptıran siyah-beyazlılar bu kez futbolcu ödemelerini aksatmayacak. Kulüpten bir maaş alacağı bulunan oyunculara ay sonuna doğru kalan paraları ödenecek.

Şampiyonluk yolunda takıma maddi sıkıntı yaşatmak istemeyen Beşiktaş Yönetimi, ayrıca kalan haftalarda basında polemik yaratacak konulardan da uzak durmaya çalışacak.

Başkan Fikret Orman’ın kulüp içindeki herkesten bu kritik dönemlerde sessizlik içinde olmalarını ve gündem yaratacak konulardan uzak durulmasını istediği ifade edildi. Orman’ın kendisi de şampiyonluk yarışının devam ettiği günlerde kameralardan uzak durmaya çalışacak. Geçen seneki hayal kırıklığının tekrar etmesini isteyen siyah-beyazlı yöneticiler, seçim konusunu da fazla gündeme getirmeyecek.MİLLİYET
Yorumlar (1)
TOBİŞ 5 yıl önce
HALİS ÖZKAHYA BEŞİKTAŞA OPERASYON İÇİN VERİLDİ ALGI OPERASYONU YAPILDI ORTAYA F.AYDUNUS'UN İSMİ ATILDI YEM OLARAK BEŞİKTAŞ CAMİASINDA İNFİAL YARATINCA, ZATEN ÖNCEDEN PLANLADIKLARI HALİS ÖZKAHYAYI BEŞİKTAŞ MAÇINA YAMADILAR.GÜYA BEŞİKTAŞIN İSTEĞİ OLDU HAVASI YARATILDI.SİVAS MAÇINDA NE OLACAK ? ÖNCE SARI KART SINIRINDA OLAN OYUNCULAR KART GÖREREK AKHİSAR MAÇINA ÇIKARILMAYACAK.MAÇ İÇİNDE KIRMIZI KARTTAN ATACAĞI FUTBOLCUYLA BEŞİKTAŞIN GARDI DÜŞÜRÜLECEK.OYUNCULAR UYARILMALI HAKEME FIRSAT VERİLMEMELİ.