Sergen Yalçın'dan Şok Eden Anı!

Sergen Yalçın zamanında Beşiktaş teknik direktörü Tigana ile arasında geçen diyaloğu anlattı.

GÜNDEM 16.09.2014, 13:37
4304
Sergen Yalçın'dan Şok Eden Anı!
Sergen Yalçın, TRT Spor ekranlarında yayınlanan Futbol Arenası programında, zamanında Tigana ile arasında geçen ilginç diyaloğu anlattı.
 
Sergen Yalçın, Tigana ile arasında geçen bir diyaloğu aktarırken, ''Bir gün beni odasına çağırdı. Gittim bana dediği laf seni teknik direktörlüğe hazırlayacağım oldu. Ben de dedim sen kendi işine bak. Beni hazırlama teknik direktörlüğe. Sonra bu Fransızlar biraz gururlu oluyor. İş ya sen gidersin ya ben giderime geldi. Ben de ona dedim sen benden önce gidersin buradan. Sonradan bana Platini benim yakın arkadaşım hiç sorun değil. Benim dosyayı hemen birinci sıraya çıkarır dedi. İsterlerse yarın göndersinler. Sen bu adamları Türkiye'ye kurtarıcı diye getiriyorsun. Ben bunu da ilk kez anlatıyorum. Ben gidiyor muyum Marsilya'ya hoca olmaya. Sen kimsin?'' ifadelerini kullandı.
 
Sergen bir başka hikayesini anlatırken, ''Tigana yine bir gün bana dedi ki 'sen çok yeteneklisin.' Ben de dedim ki 'onu biliyorum başka bir şey söyle.' Sonra yine 'ben Platini'nin arkasında oynuyordum' dedi. Ben de o öyle deyince 'ben Platini'yi gördüm ama arkasında seni hiç görmedim' dedim.'' diyerek ilginç bir hikayesini daha izleyicilerle paylaştı.
 
(TRT Spor)
Yorumlar (16)
xxxx 6 yıl önce
mal lan bu sergen. adam buna iyilik yapıyo iltifat ediyo bu ukalalık yapıyo. bunu bu kulübe yaklaştırmamak lazım. takımı alt üst eder.
aslanavcisi 6 yıl önce
adam egodan oluşuyo ya adama demek seni çok seviyoruz bi imza ver desek 'beni herkez sever' sen kimsin diyecek.
alpay ates 6 yıl önce
Bir gün yine beni pele yanına çağırdı sen dünya starısın dedi, bende döndüm gözlerine bakarak sende kimsin len Şopar dedim....muhahaaaha...... sergene bu itiraflardan sonra kim saygı duyar? Bu adam ahlaklı sporcu yetiştirecek.......hadi len orda.
Ziya 6 yıl önce
bir yandan demirel öbür yandan ecevit yalvarip duruyorlar bize gel diye.
adanali 6 yıl önce
harbi Ziya
hasan 6 yıl önce
soytarı kibirli herif.önce adam ol.
recep 6 yıl önce
sergen! yorumcu olmuşsun ama ne yazık ki "adam" olamamışsın..
böylebir saygısızlık hadsizlik yapmışsın sonra kalkıyorsun matah birşeymiş gibi anlatıyorsun..
cahil herif! sen önce kendine hoca ne demiş, senin cevabın ona uygun mu olmuş bir bak! kimin cevabı insanlığa daha uygun olmuş onu bir tart sonra konuş! diyeceğim ama kültür ve akıl, hepsinden önemlisi alçak gönüllülük senin semtine uğramadığından, bu kıyası da yapamazsın sergen!
müslümanda bir kibir olmaz, ikincisi müslüman dediğin hoş görülü alçak gönüllü ve tatlı dilli olur.. kızların peşinden koşacağına, hatta öyleki bir kız taklidi yapan kişinin karşısında bile "ana yine hanım " dercesine heyecenlanacak kadar kontrolü kaybedeceğine! az biraz müslümanlığı araştır. insanlık hoş görüsü nedir onu araştır! seni yorumcu yapanda kabahat. bir hissede sözü geçtiği gibi. adam demişya oğluna: "oğlum ben sana vali olamazsın demedim ki, adam olamazsın dedim. nitekim sende haklı olduğumu beni ayağına getirttirerek gösterdin! "diye? o msl
Mustafa Sar 6 yıl önce
Yarım kaldı yazı. Olum sergen Sen kimsin amk. Veliefendi de yarış atı ekürisi. sen hiç bir zaman Beşiktaş'ın efsanesi olamadın. seni gs fb ts ve ist sporda da seyrettik. disiplinsizliğinden elli kapı dolaştın. bEŞİKTAŞ'ımı Bursaya düşmün ettin. Kimse durup dururken bursa niye bu kadar tepki gösteriyor diye araştırmıyor. Basın araştırsa senin foyan ortaya çıkacak... Senin yüzünden Beşiktaş'ın başına olmayacak belalar açıldı. Demirören'in özel uçağı ile tigana nanik atıp tatile kaçıyordun amk. Sergen geçmişin kirli çamaşırları ortaya çıktığında hakikaten utanmalısın... daha fazla yazmayacam. artık sergen atıp tutma. hatta mümkünse Beşiktaş ile ilgili hiçbir şey söyleme...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın