Serdar Kurtuluş orta sahaya

Veli Kavlak'tan sonra Tolgay Arslan'ın da sakatlanması, orta sahada büyük bir sıkıntı yarattı. Şenol Güneş ise buna, Serdar Kurtuluş ile çözüm buldu.

GÜNDEM 18.07.2015, 02:56
2295
Serdar Kurtuluş orta sahaya

Veli Kavlak'tan sonra Tolgay Arslan'ın da sakatlanması, orta sahada büyük bir sıkıntı yarattı. Şenol Güneş ise buna,  ile çözüm buldu. Güneş, daha önce Trabzon'a ön libero olarak istediği Serdar'ı bu bölgeye çekecek. Kariyeri boyunca hep ön libero oynayan, milli takıma dek yükselen Serdar, Kartal'da zorunluluktan sağ bek olmuştu.

Yorumlar (6)
bilal karadaş 6 yıl önce
bize ilk geldiginde tigana ön libero oynatmıştı çok ta başarılı idi
maf 6 yıl önce
Yapacağınız haberi sikeyim sizin.Tamam adam vakti zamanında bize ilk geldiğinde libero oynadı da kariyerinin tamamında ne demek a.q.Adam gaziantepde ne oynuyordu forvet mi???
AOK 6 yıl önce
Serdarin en büyük sorunu Kilo sorunu sezon icinde yüz defa Kilo alip veriyo..Bü yüzden dizlerine ve beline asiri yük binmesinden karsi takim oyunculari Serdarin etrafinda 3 tur atiyorlar serdarin hala haberi olmuyo..Ayni Problem CENK TOSUNDADA var.. Bu iki futbolcu Kilo dengesini sezon boyu korusun cok basarili olurlar..
AOK 6 yıl önce
Ben olsam Mustafa Pektemegide ön liberoda denerdim..Pektemek ön liberoda yildizlasabilir..Tabikide icindeki sakatlik korkusunu yenerse..
Kara sevda 6 yıl önce
"AOK" allahtan mustafa tercihini kaleden yana kullanma din ve iyi ki şenol güneşin yerinde sen değilsin....
ali buluç 6 yıl önce
zaten AOK takımda ne kadar adam varsa hepsini ön liberoda oynatacak,geçen sezonda ön liberoda atınç oynasın diyordu.AOK ya fazla önem vermeyin kafa buluyor herkesle