Serdar Kurtuluş orta sahaya

Veli Kavlak'tan sonra Tolgay Arslan'ın da sakatlanması, orta sahada büyük bir sıkıntı yarattı. Şenol Güneş ise buna, Serdar Kurtuluş ile çözüm buldu.

Serdar Kurtuluş orta sahaya

Veli Kavlak'tan sonra Tolgay Arslan'ın da sakatlanması, orta sahada büyük bir sıkıntı yarattı. Şenol Güneş ise buna,  ile çözüm buldu. Güneş, daha önce Trabzon'a ön libero olarak istediği Serdar'ı bu bölgeye çekecek. Kariyeri boyunca hep ön libero oynayan, milli takıma dek yükselen Serdar, Kartal'da zorunluluktan sağ bek olmuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
bilal karadaş
bilal karadaş - 4 yıl Önce

bize ilk geldiginde tigana ön libero oynatmıştı çok ta başarılı idi

maf
maf - 4 yıl Önce

Yapacağınız haberi sikeyim sizin.Tamam adam vakti zamanında bize ilk geldiğinde libero oynadı da kariyerinin tamamında ne demek a.q.Adam gaziantepde ne oynuyordu forvet mi???

AOK
AOK - 4 yıl Önce

Serdarin en büyük sorunu Kilo sorunu sezon icinde yüz defa Kilo alip veriyo..Bü yüzden dizlerine ve beline asiri yük binmesinden karsi takim oyunculari Serdarin etrafinda 3 tur atiyorlar serdarin hala haberi olmuyo..Ayni Problem CENK TOSUNDADA var.. Bu iki futbolcu Kilo dengesini sezon boyu korusun cok basarili olurlar..

AOK
AOK - 4 yıl Önce

Ben olsam Mustafa Pektemegide ön liberoda denerdim..Pektemek ön liberoda yildizlasabilir..Tabikide icindeki sakatlik korkusunu yenerse..

Kara sevda
Kara sevda - 4 yıl Önce

"AOK" allahtan mustafa tercihini kaleden yana kullanma din ve iyi ki şenol güneşin yerinde sen değilsin....

ali buluç
ali buluç - 4 yıl Önce

zaten AOK takımda ne kadar adam varsa hepsini ön liberoda oynatacak,geçen sezonda ön liberoda atınç oynasın diyordu.AOK ya fazla önem vermeyin kafa buluyor herkesle