Serdal Adalı'dan Sürpriz Ziyaret

Mersin İdmanyurdu maçı için Adana'da kampa giren sarı kırmızılı kafilenin kamp yaptığı otelin sürpriz bir misafiri vardı.

GÜNDEM 12.05.2015, 19:17
2659
Serdal Adalı'dan Sürpriz Ziyaret

Mersin İdmanyurdu maçı için Adana’da kampa giren sarı kırmızılı kafilenin sürpriz bir konuğu vardı.

Galatasaray kafilesinin Adana’da kamp yaptığı otelin sahibi Beşiktaş eski yöneticisi Serdal Adalı, sarı kırmızılıarın kampını ziyaret etti.

Beşiktaşlı eski yönetici Serdar Adalı, otelden çıkış yaparken ise basın mensuplarına, “Favorim her zaman Beşiktaş” dedi.

Yorumlar (35)
marco 5 yıl önce
içimizdeki eziklerde gerçekleri görmeye başlarlar artık. bütün muhalefet başarılı olacağız diye yusuf yusuf ediyor.
kamil çörekçi 5 yıl önce
Ulan otel adamın. sizin habercilik anlayışınıza tüküreyim
Adali 5 yıl önce
Adalı'nın içimizdeki düşmanları görüp bizi bunlardan temizlemesi lazım, bu olaylar Adalı'ya ders olsun, kongre simsarları temizlenmeden başkan olması imkansız.
ahmet a. 5 yıl önce
2016'da fikret orman'ın listesinden seçime girecek. duyum sağlam.
ali buluç 5 yıl önce
kamil çörekçi otel adamınsa gidip ziyaret etme zorunluluğu yokki.deseydi ben bjk liyim ziyeret etmem yanlış anlaşılır kimse birşey söylemezdi.bahanemi yani bu şimdi
Suat 5 yıl önce
Tek Care Adali. Adali Baskan, Besiktas Sampiyon!
AOK 5 yıl önce
Bu adamin sagi solu Belli olmaz, GS li yöneticilerle kimbilir ne konustu..Allahtan Besiktasa Yönetici falan olmadi.. GS li yöneticilerle Hosgeldin Partisi yapmaya gelmedi heralde degilmi arkadaslar..
osman 5 yıl önce
ulan a. koduğumun adalısı adamlar bizi sezon başında statlarına almadı puan kaybetmemiz için olimpiyata mahkum etti sen neden oteline alıyorsun ?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın