Serdal Adalı Akaretler'de

Beşiktaş'ın eski yöneticilerinden Serdal Adalı, Akaretler'deki kulüp binasına gitti.Serdal Adalı, Beşiktaşlı yöneticileri ile bir görüşme yaptı.

GÜNDEM 16.04.2015, 18:18
3269
Serdal Adalı Akaretler'de

Beşiktaş'ın eski yöneticilerinden Serdal Adalı, Akaretler'deki kulüp binasına gitti.Serdal Adalı, Beşiktaşlı yöneticileri ile bir görüşme yaptı.

 

Serdal Adalı'nın Akaretler'deki kulüp binasına hangi konuda geldiği hakkında bilgi verilmedi.

Yorumlar (19)
fatih 6 yıl önce
hangi yüzle geldiyse allahsızın çocuğu
fthspkn 6 yıl önce
zaten herşey berbat,neden güçbirliği yapılmaz anlamıyorum.adalı çok insanın sevdiği bir kişilik.sayın orman da çok güzel işler yaptı,çok güçlü Beşiktaş lılar var 1 kişi yerine yüz kişi olsa dertler yüze bölünür.
asi kartal 6 yıl önce
BEŞİKTAŞ a sahip çıkan tek insan SERDAL ADALI utanmadan bu adama hakaret edenlere yazıklar olsun fikret ormanın elinin titrediği yerde adalı 18 milyon auro kulübe para vermiştir ve şimdi de bu reklam firmasının ağzını kapatmaya kulübe geldi allh tan korkmuyosanız kuldan utanın terbiyesiz haysiyetsizler serdal ada lının suçu ne ki hakaret edip duruyosunuz adam beşiktaş için hapis bile yattı şerefsizler
tekin 6 yıl önce
BEŞİKTAŞın BAŞKANI SERDAL ADALI
ali can 6 yıl önce
En zor dönemde korkup kaçan adamdır adalı..ne yüzle geldi..ha reklem ve prim yapmak..ucuz bunlar serdal..
Necip 6 yıl önce
Adali Baskan,Besiktas Sampiyon. Orman ve yonetimi gitmesse Besiktas ucurumun dibine gider arkadaslar. Bakin Turkiyede sadece 2 Buyuk konusuluyor. Bu durum hosunuzami gidiyor"
fthspkn 6 yıl önce
sadece taraftar olup renklere aşık olup,bununla yetinmeyip adalı verdi,orman vermedi,demirören yerle bir etti,bilgili kaçtı! demek en kolayı..en objektif olanı yaşanandır.sayın adalı aday olmadı ve seçime girmedi,sayın orman ise girdi,kimse kimseyi zorlamaz,engel olamaz.aday olmayan ve uzak duran ne kadar sevginizde ise,görevi alan ve yürüten ama doğru ama yanlış yürüten biri var sayın orman ve çok kötü yönetilen ve kaçılarak bırakılan bir kulübü alan orman bırakn ise çocukluk arkadaşı demirören bunlar büyük aileler hemen hemen hepsi kardeş gibi ama yönetirken düşman,yada rakip,yada uzak,yada öbürünün eksiğini arayan..her ne olursa olsun aslolan Beşiktaş herkes bunu böyle bilmeli.adalı severler acaba o sizi ne kadar düşünür,insan doğası verdiği kadar almaktır-hatta fazlasını..eğer ki biri aldığından fazlasını veriyorsa en iyisi o dur,ama bu yoktur.en doğru olan birleşmektir-bütünleşmektir,tek Beşiktaş var.haydi beraber olalım.
marco 6 yıl önce
eski topraklar bilir bu işte kimin parmağı varsa ilk o ziyarete gelir.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın