Şenol Hoca Onay Verirse... Geliyor!

Ünlü menajer Mino Raiola, İtalyan golcüyü bonservis bedeli olmadan siyah-beyazlı kulübe getirebileceğini bildirdi Teklifi cazip bulan başkan Fikret Orman, Şenol Güneş’le görüşerek “Balotelli ile uğraşmaya değer mi? Onu adam edebilir misin?” diye soracak.

GÜNDEM 04.06.2016, 10:35 04.06.2016, 10:39
1391

 Beşiktaş'ta Mario Gomez'in takımda kalıp kalmayacağı sorusu hala yanıt bulamazken, tedbir amaçlı B planı hazırlayan yönetime sürpriz bir teklif geldi. Kiralık oynadığı Milan'dan Liverpool'a dönen ancak İngiliz ekibinin kadroda düşünmediği Mario Balotelli, oldukça cazip şartlarda Beşiktaş'a önerildi. Menajeri Mino Raiola, önceki gün siyah-beyazlı kulübün kapısını çalarak Liverpool'la anlaştığını, İtalyan golcüyü bonservis bedeli olmadan getirebileceğini belirtti

Raiola tek şart olarak Balotelli'nin bir sonraki satışından yüzde 25 pay istedi. Daha önce Beşiktaş'a önerildiğinde Balotelli'ye soğuk bakan başkan Fikret Orman bu kez teklifi düşünmeye değer buldu. Orman, Balotelli konusunda Şenol Güneş'e güveniyor. Geçen sezon Gomez'in adeta küllerinden doğmasını sağlayan Güneş'in, Balotelli'yi de yeniden parlatabileceğini düşünen Orman, tecrübeli hocaya "Gomez giderse Balotelli'ye ne dersin? Uğraşmaya değer mi? Adam edebilir misin?" diye soracak.
Yorumlar (7)
KAMİL 5 yıl önce
james rodrigezden daha iyi biri EDWİN CARDONA geliyor gelecek iki yıl içersinde patlayacak çok iyi yerlerde olacak barcelona real madrid çok iyi takımlarda olacak geç olmadan alabilirsek çok iyi olur
semih 5 yıl önce
cardona on numara olur kardeş oğuzha'nın olmuş hali sat oguzhanı al cardona'yı
kArtAlizmA 5 yıl önce
bende izledim mutlaka alınmalı derim
Jackson Martinez'i alın 5 yıl önce
Jackson Martinez'i alın, balonlarla uğraşmayın.
oldman 5 yıl önce
Bolatelli renklilere gelirse sorun olmaz ama bize gelirse kart manyağı yaparlar
Kara Kartal 5 yıl önce
Bu adamın ne işine ne de başkalarına saygısı var. Aslında deymez ama Şenol hoca kesinlikle adam eder onu. Çarşı da ölüyü diriltir.
O.Erhan Keskin 5 yıl önce
Balotelli ile uğraşmaya değmez; zira o adam olmaz. Türkiye'de çok kırmızı kart görür.