Şenol hoca Marcelo'yu bırakmak istemiyor!

Marcelo’nun Lyon’a verilmesine Güneş’in onay vermediği ortaya çıktı. Her fırsatta stoper takviyesi isteyen tecrübeli teknik adamın, yönetime Marcelo'nun yerini doldurmanın çok zor olacağını söylediği belirtiliyor..

GÜNDEM 08.06.2017, 03:41 09.06.2017, 10:57
1105

Lyon'un Brezilyalı futbolcu için 8 milyon Euro teklif etmesi Siyah-Beyazlı yönetimin başını döndürdü. Fransız kulübünden 10 milyon Euro talep eden Beşiktaş Yönetimi Lyon'un vereceği cevabı beklemeye başladı. Bu gelişmenin Teknik Direktör Şenol Güneş'i sıkıntıya soktuğu öğrenildi. Güneş'in "Biz Vida'yı alarak savunmayı güçlendirmeye çalışırken yönetimin Marcelo'yu satması büyük bir kayıp olur. Marcelo bu takımın en önemli halkalarından biridir" dediği öğrenildi.

***

YÖNETİCİLERE SIKINTISINI ATLATTI

Marcelo hakkında görüşlerini birkaç yöneticiye söyleyen Güneş'in, "Kulübün maddi olarak bir stratejisi var. Buna saygı duyuyorum. Bir kulübün futbolcu alması ve satması doğaldır. Kulüpler değerini bulan her oyuncuyu satabilir. Ancak Marcelo ayrı tutulmalıdır. O gerçek bir profesyonel. 2 sezondur şampiyonluğa büyük katkısı oldu" dediği belirlendi. Bu gelişmenin ardından yönetimin Marcelo hakkında nasıl bir yol izleyeceği merakla bekleniyor.

***

1.5 SEZONDUR BEŞİKTAŞ'TA

1.5 sezondur Beşiktaş'ta forma giyen Marcelo bu süreç içersinde 2 şampiyonluk gördü.

***

Kaynak: Takvim

Yorumlar (2)
Sermet 3 yıl önce
Şenol hoca haklı Elinde tek bir adam var, onuda sat. Akılmı yani
Sermet 3 yıl önce
Aklın yolu bir.