"ŞENOL HOCA İSTERSE SEZON SONU..."

A Spor'da yayınlanan Spor Meydanı programına konuşan Beşiktaş'ın transferden sorumlu yöneticisi Erdal Torunoğulları, Fenerbahçe ile sözleşmeleri sezon sonunda bitecek olan Gökhan Gönül, Caner Erkin ve Mehmet Topal hakkında açıklamalarda bulundu.

GÜNDEM 14.04.2016, 23:11 14.04.2016, 23:13
4983

 "ŞENOL HOCA İSTERSE SEZON SONU..."

"Anlaştığımız isimler var ama zamanı gelince açıklanacak. Gökhan Gönül, Caner Erkin ve Mehmet Topal'ın sözleşmesi bitiyor. Bizimle, başka kulüple anılması doğaldır. Bizim hiçbir temasımız olmadı. Şu anda şampiyonluk mücadelesi her iki takımla da devam ederken gidip kontak kurmak doğru olmaz. Şenol Güneş isterse, sezon sonunda gidip görüşmemizi isterse gidip görüşürüz. Şu anda bunları hocayla konuşmamız da doğru olmaz ama biz çalışmalarımızı yapıyoruz."
"M'BIA BİZE GELMEK İSTEDİ"
"Sezon başında M'Bia'yı istemiştik ama daha sonra M'Bia devre arasında bize gelmek geldi. Fikret Orman 'Trabzonspor'a bunu yapamayız. Fırsatçılık olur' dedi ve onları geri çevirdi"
Yorumlar (3)
Mbia Gibi Adam Bırakılır Mı 5 yıl önce
Yuuuuuuuuuuuh, kimi alcan şimdi, Alex Song'tan bile daha iyiydi Mbia.
süleyman nnn.. 5 yıl önce
bıkmadınız fb gs eskilerinden daha yeni kurtulduk fb gs eskilerinden bjk oynamıyorlar oynayamazlarda fener bunlar fb bunlrn ekmegini yemiş anlaşmıyor niyeen verimli cahlarında fb gs elinden alamıyorsunuz şimdi posası cfıkmışları alacaklar yuuuh artık,,
Yalnizkartal 5 yıl önce
Alacgimiz futbolcular en fazla 26-27 olsun gelecek dört sene Bjk da top oynayabilsin. Birakin yasi gecmisleri gelecek bekler fitina gibi olmali. 90 dakika hem ofansif hemde defansif oynanayanilmeli iyi arastirin saglam oyuncular alinmali. Bjk yi tasiyabilmeli yoksa yine hüsrana ugrariz Tosic gibi iyi düsünün