Şenol Hoca gündemle alakalı konuştu

Şenol Güneş, Antalya kampında basın mensuplarının karşısına geçti.

GÜNDEM 03.01.2017, 18:15 03.01.2017, 18:21 kartalbakışı.com
1154
Şenol Hoca gündemle alakalı konuştu
Güneş'in yaptığı açıklamalar:

"Gelecek huzur içinde olsun diyoruz ama bu temenniler havada kalıyor. Umarım sadece Türkiye için değil, dünya için de barış olur. Benim herhangi bir sitemim yok. Bazen ismimi kullanarak infial yaratmak isteniyor ama biz bu işlerde yokuz. Ülkemizin birliğini bozmak isteyenlere karşı hep birlikte durmalıyız"

"Güzel bir havada Antalya'da kamptayız. Yeni umutlarımız var. 1-2 aylık dönemi iyi geçirmek istiyoruz. O dönemde 6 lig 3 kupa 2 de UEFA Ligi maçımız var. Bütün bunları kazanacak oyun yapısının ortaya çıkmasını bekliyorum. Beraberlik bile başarısızlıktır. Hak ederek kazanmak istiyoruz. Rakipleri düşman olarak değil oynadığımız oyunla onlara üstünlük sağlayarak dost olarak görmek istiyoruz. Kavga istemiyoruz. Spor camiası söylemde değil eylemde de birlikte olmalı. Pazar günü oynayacağımız hazırlık maçının ardından döneceğiz. Günde iki idman yapıyoruz. Bu açıklamaların ardından lig ile ilgili genel yorum yapmak istiyoruz. Başkanımız yarın gelecek."

"Aboubakar dışında herkes burada. Burada idman yapacak oyuncuların hepsi bizim oyuncular. Kalacak ve gidecek oyunculara karar vereceğiz. 25 oyuncu bizim için yeterli."

"Elimizdeki oyuncuları en iyi şekilde değerlendirmek istiyoruz. Hücum bölgesinde Aboubakar, Cenk ve Ömer var. Kanatta Kerim, Quaresma, Aras gibi oyuncularımız var. Sakatlıklardan dolayı bazı isimler değişti. Bunlar normaldir. O yüzden sayıyı yüksek tutuyoruz. Elimizdeki oyuncuları değerlendireceğiz. Çabuk stoper almak istiyoruz. Forvette Cenk, Aboubakar var. Babel de var. Kenarda Ricardo var. Kenara katkı verecek bir oyuncu daha bulursak oraya bir oyuncu daha alırız"

"Eto'o ile aynı otelde kalıyoruz, bu gayet normal. Bugün Rıza hocayla konuştuk, dostumuz. Daha önce bizde oynayan Ramon Antalya'da oynuyor mesela. Eto'o golcülük bakımından klas bir oyuncu. Fizik olarak önde pivot olacak, top saklayıp gol atabilecek bi oyuncu bizim daha çok işimize gelebilir. Aboubakar da farklı bir oyuncu. Pratto var Arjantin'de almanız mümkün değil. Eto'o gol atabilen bir oyuncu. Fizik olarak beklentimiz farklı. Benim düşüncemde daha çok 10 numarada oynayabilir. Eğer alırsak ona göre de farklı bir yapı uygulayacağız"
Yorumlar (0)