Şenol Güneş, Quaresma'ya sahip çıktı!

"Moralini bozma" diyerek oyuncusuna destek veren Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, "Daha dikkatli olmalıydı. Ancak bu davranışa disiplinsizlik, saygısızlık ve olumsuzluk olarak bakılmamalı" dedi.

Şenol Güneş, Quaresma'ya sahip çıktı!

Beşiktaş'ta sezonun ikinci haftasında ortaya çıkan Ricardo Quaresma tartışmasına Teknik Direktör Şenol Güneş noktayı koydu. Olimpiyat'ta gol attıktan 3 dakika sonra hakemin düdüğünü beklemeden topu kullanınca kırmızı kart gören Quaresma çok eleştiri alırken, bir kısım da yenilginin faturasını Portekizli'ye çıkardı. Ancak tecrübeli hoca Şenol Güneş, öğrencisinin hatasım kabul ederken, sahip çıkmayı da ihmal etmedi. Maç sonu Q7 ile görüşen Güneş, "Sen moralini bozma" derken şu açıklamada bulundu:

 
"HAKEMLERİ BİZ DÜZELTEMEYİZ"
"Kartla ilgili bir şey söyleyemem. Hocalar ne karar veriyorsa ona uyuyoruz. İlk sarı kartı doğru. İkinci sarı kart gördüğünde ise daha dikkatli davranması gerekiyordu. Beni beklemeden topu kullandı diye sarı kartı verdi. Quaresma'nın bu pozisyonuna disiplinsizlik, saygısızlık ve olumsuzluk olarak bakmamak lazım. Hakem ilk 15 dakikada avantaj lan kesti. Oyun oynamaya çalıştığınız zaman bunlan yapınca katliam olur. Kendi eksikliklerimizi düzeltebiliriz ancak hakemleri düzeltemeyiz. Geçen yıl neler yaptıklannı biliyoruz."
 
(Akşam)
Güncelleme Tarihi: 24 Ağustos 2015, 13:33
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kadir
Kadir - 4 yıl Önce

Q7'ye nasıl sahip çıkarsın hocam? Dur hele bu daha başlangıç!..Adam'ın bu konuda geçmişteki sabıkaları o kadar çok ki.Derbilerden önce de kırmızı görüp maç seçmeye başlasın o zaman sizi göreceğim hocam!..Saçınızı başınızı yolacaksınız.Bir çift lafım da Başkan'a.Q7;Porto'dan yıllık 600 bin avro alırken,1,6 milyon avro yıllık ücret vermek nasıl yöneticiliktir? Lütfen izah eder misiniz sayın Orman?

Gökhan
Gökhan - 4 yıl Önce

Melo neler yapıyor gs taraftarı sahip çıkıyor yazık değilmi herseyini ortaya koyup savaşan bi adamı tek maç da harcamak Quaresma yı bu sefer yedirmeyiz haddinizi bilin.

Orhan1903
Orhan1903 - 4 yıl Önce

Q7 ye laf atanlar gol atınca sevinmesin oyuncularimizi medyanın oyuncağı yapın sonra daha çok şampiyonluk beklersiniz

aydın
aydın - 4 yıl Önce

07 yi yedirmeyiz şerefsiz medya emrenin köpek melonun neler yaptıklarını herkes susardı 07 yimi hedef aldınız yedirmeyiz size 07

Orhan1903
Orhan1903 - 4 yıl Önce

Q7 ye laf atanlar gol atınca sevinmesin oyuncularimizi medyanın oyuncağı yapın sonra daha çok şampiyonluk beklersiniz

livorno
livorno - 4 yıl Önce

hocam bu herif senin sonun olacak ikiniz birlikte yakında langaspora transfer olacanız

ÖMER CAN NM,,,
ÖMER CAN NM,,, - 4 yıl Önce

Q7 kıskanıp sallayanlar önce BOŞ KALEYE GOL ATAMAYAN TÖREYE KOVA KALECİ TOLGAYA KAZMA ERSANA KAZMA NECİBE O NECİP 10 KİŞ KLMŞ BJK YUSUFU FORMASINDAN CEKİP DÜŞÜRMEYE CALIŞIYOR AmaDÜŞÜREMİYOR SESİNİZİ ONLARA CIKARIN ..BİLİCİ ARATMAYAN GÜNEŞE KIZIN

şerefli beşiktaş
şerefli beşiktaş - 4 yıl Önce

len şenol güneş senden ne hoca olur nede başka bişi bu kadroyla beşiktaş şampiyon olamazsa ilk başta çulsuz fiko sonra yönetim sonra hoca, futbolcular hariç herkes bi siktirsingitsin