Şenol Güneş mesajı verdi..!

Şenol Hoca’nın, Cenk, Tolgay ve Oğuzhan hamlesi herkesi şaşırtsa da bunun takıma yönelik mesajı açıktı...

GÜNDEM 19.12.2017, 03:22 19.12.2017, 23:30 kartalbakışı.com
635

Osmanlıspor maçında Teknik Direktör Senol Günes bu sezon ilk kez Oguzhan, Tolgay ve Cenk Tosun’dan yoksun bir 11 sahaya sürdü. Daha önceki maçlarda Oguzhan ve Tolgay ikilisinden birini mutlaka tercih eden Senol Günes, bu kez o bölgede Atiba- Medel ikilisine görev verdi. Besiktas’ın hafta içinde maçı yoktu ve ilk defa takım uzun süre dinlenme fırsatı bulmustu. Durum böyleyken, Günes’in Cenk, Oguzhan ve Tolgay üçlüsünü kulübeye oturtmasına hiç kimse anlam veremedi. Oysa bu hareketin kulübede oturanlar ve Senol Günes için çok özel mesajları vardı.

***

SİZE DEĞER KATAN KARA KARTAL

Üst üste Avrupa’da gelen basarılı sonuçlar ve transfer teklifleriyle kendisini dev aynasında görmeye baslayan oyunculara Günes bu hareketle, “Isimlerin çok fazla önemi yok, aslolan Besiktaş. Burada patron benim ve size deger katan Besiktas takımıdır. Bu forma için herkes elinden gelenin maksimumumu vermezse, kendini kulübede bulur” sinyali veren Senol Günes, yedek bekleyenler de “Iste size fırsat, kendinizi gösterin” mesajı yolladı.

***

SEZONUN EN İYİ MAÇINI OYNADI?

Hafta içi çok çalısan ve formayı garanti görmeyen oyuncular da verilen fırsatı çok iyi degerlendirip, sezonun en güzel futbolunu ortaya koydu. Özellikle göbekteki Atiba- Medel ikilisi mükemmel uyumuyla, Tolgay ve Oguzhan’ın pabucunu dama attı. Senol Günes’in her türlü kombinasyona hazır bir takım oldukları izlenimi vermesi de Besiktas camiasında memnuniyetle karsılandı.

***

Kaynak: Akşam / Muhammed Güneroğlu

Yorumlar (0)