Şenol Güneş'in Demirören'e cevabı..!!

Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş ve Türkiye Futbol Federasyonu başkanı Yıldırım Demirören arasında gerçekleşen görüşmenin detayları ortaya çıktı.

GÜNDEM 31.07.2017, 17:52 01.08.2017, 10:59 kartalbakışı.com
3200

Fatih Terim'in Milli Takım'dan ayrılması Süper Lig'de de domino taşı etkisi yarattı. Galatasaray ve Beşiktaş bu ayrılıktan en çok etkilenen kulüpler olurken, Milli Takım teknik direktörülüğü için ise Şenol Güneş'in adı geçmeye başlamıştı.

***

4 maçlık teklife ne dedi?

Bugün ise flaş bir gelişme yaşandı ve Şenol Güneş ile Yıldırım Demirören Milli Takım konusunu görüştü. Fanatik gazetesinden Orhan Yıldırım'ın haberine göre; İspanya dönüşü İstanbul'a iner inmez Demirören'le bu konuyu konuşan Güneş, geçtiğimiz gün yaptığı basın toplantısında söylediği gibi Milli Takım'ı çalıştırmayı düşünmediğini söyledi.

***

Güneş, "Görüşme talebinize nezaketen 'Evet' dedim ancak bu görüşme yöntemini de doğru bulmuyorum. Lig çok amansız bir yarışa sahne olacak. Teklifi kabul edersem,  futbolcular arasında olmayan bir gerilim meydana gelebilir. Eylül ayında Şampiyonlar Ligi de başlıyor. Bu da işleri her anlamda daha fazla zorlaştırabilir... Ancak bunun dışında her anlamda yardım etmeye de hazırım" dedi. 

***

Kaynak: Fanatik

Yorumlar (0)