Şenol Güneş: İdeal bir 11'im yok!

"Şu aşamada iyi olan da var, eksiği olan da. Bütün oyuncuları değişik pozisyonlarda oynatmaya çalıştım. Ancak şu an için ideal 11'imiz bu diyeceğimiz bir durum oluşmadı"

GÜNDEM 04.08.2015, 13:28
1640
Şenol Güneş: İdeal bir 11'im yok!

"Şu aşamada iyi olan da var, eksiği olan da. Bütün oyuncuları değişik pozisyonlarda oynatmaya çalıştım. Ancak şu an için ideal 11'imiz bu diyeceğimiz bir durum oluşmadı"


Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Avusturya kampının değerlendirmesini yaptı. Takımının beceri, yetenek ve oyun temposu olarak çok eksiğinin bulunduğunu vurgulayan tecrübeli teknik adam, "İdmanlar ve hazırlık maçları deneme niteliğindeydi. Bütün oyuncuları yıpratmadan oynatmaya çalıştık. Hem oyuncuları hem de bazı pozisyonlarda neler yapacağımızı gördük" dedi. 

Mersin maçında göreceğiz
Şans bulması zor isimleri başka takıma göndereceklerini belirten Güneş, Almanya ve Avusturya'da geçirdikleri 2 etap kamp dönemine rağmen hala kafasında bir ideal 11 oluşmadığını söyledi. Güneş, "Şu an ideal 11 diyeceğimiz bir durum oluşmadı. Oyuncuları değişik pozisyonlarda oynatmaya çalıştım. Şu aşamada iyi olan var, eksiği olan var. Mersin maçıyla daha iyi göreceğiz" şeklinde konuştu. 

Taraftar arkasına yaslansın
Veli'nin ameliyat olduğunun hatırlatılması üzerine Güneş, "Orta sahada boşluk olduğu doğru. Bir ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum" diye konuştu. "Taraftarlar bu sezon arkalarına rahat şekilde yaslanıp maçları izleyecek mi?" sorusuna ise Güneş'ten esprili bir yanıt geldi: "Evde oturuyorlar. Arkası varsa yaslayalım. Taraftarların rahat olması için çalışıyoruz."

Yorumlar (2)
mehmet kartal 5 yıl önce
şenol hocam senin oynatacağın futboldan zerre şüphem yok iyi olacak tabikide yalnız özellikle bazı oyuncuların gitmesini iste allahını dinini imanını seversen necip İsmail mustafa franco cenk gönen bu 5 liyi transfer dönemi bitmeden gönder bu takıma yapacağın en büyük iyilik olur
acar 5 yıl önce
Sayın Güneş size olan güvenimiz ve beklenyilerimiz çok büyük.Ama ne olur 33 lük Atiba'ya,(sakatlanma riski yüksek) güvenerek durumu idare etmeye kalkışmayın.Sakatlıktan gelecek Veli,Necip,Tolgay geçmiş sezonda yeterli katkıyı sağlıyamadılar.Çıtayı yükseltmek için OZAN