Şenol Güneş için bomba iddia!

A Milli Takım'ın başına Şenol Güneş'in geçeceği iddiaları kulislerde yüksek sesle dillendiriliyor.

GÜNDEM 04.01.2017, 09:55 04.01.2017, 10:04 kartalbakışı.com
5472
Şenol Güneş için bomba iddia!

İlk sezonunda Beşiktaş'ın şampiyonluk hasretine son veren ve 2. senesinde de takımını zirve yarışında çok güçlü bir aday kılarak camianın gönlünde taht kuran tecrübeli teknik adamın siyah-beyazlı kulüple sezon sonunda bitecek sözleşmesinin 1 yıl uzatma opsiyonu bulunuyor. İddialara göre Ay-Yıldızlı takımda nöbet değişimi planlayan Türkiye Futbol Federasyonu ise 2'nci Güneş dönemi hazırlığında…

Maaşı, yıldız oyuncularla yaşadığı gerilimler ve saha sonuçlarıyla tartışmalı bir isim haline gelen Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim ile resmi olarak ‘istifa' olarak açıklanacak şekilde yollarını ayırması söz konusu olan TFF, sezon sonunda Şenol Güneş ile yıllık 3 milyon Euro ücret karşılığında el sıkışabilir. Kontratındaki opsiyonu kullanmayarak Beşiktaş'a veda etme olasılığı bulunan Güneş'in, federasyon yetkilileriyle ön görüşme yaptığı bile öne sürülüyor.  

Amkspor
Yorumlar (1)
BJK 4 yıl önce
Amkspor amacınız Şenol hocanın milli takıma getirilmesi değil, amacınız Beşiktaşın olası başarılarının önünü kesmek. Yıldırım Demirören kendisi açıklama yaptı Fatih Terim milli takımın başında kalacak diye. Ayrıca yıldız oluncularla olan problemler düzelmişken böyle bir haber yapmak içinizdeki Beşiktaş korkusunuzu ortaya çıkarıyor. Biz öylede böylede bu ülkenin ve bu ligin en iyi ve en başarılı takımıyız. Korkun bizden çünkü Şampiyonluğun en büyük adayıyız.