Şenol Güneş'e büyük saygısızlık

Süper Lig'in 24. hafta mücadelesi için Trabzon'a giden Beşiktaş'ta Teknik Direktör Şenol Güneş'e havalimanında bazı Trabzonlu taraftarlar terbiyesizlik yaptı. (O görüntüleri videodan izleyebilirsiniz)

GÜNDEM 04.03.2018, 17:23 05.03.2018, 10:44 kartalbakışı.com
414

Taraftarlar, Güneş'e "Tabzon'u sattın" derken, tecrübeli teknik adam da, "Ben kimi satmışım? Esas siz Trabzon'u satıyorsunuz" ifadelerini kullandı. 

Süper Lig'in 24. hafta mücadelesinde Trabzonspor'a konuk olacak olan Beşiktaş, karşılaşma için bu kente gitti. Takımı havaalanında karşılamaya gelen Beşiktaş taraftarları, futbolcular ve teknik heyet lehine tezahüratlarda bulunurken, bu ekibin içine girmiş olan birkaç Trabzonspor taraftarı,  Şenol Güneş'e otobüse bindiği sırada tepki gösterdi ve "Trabzon'u sattın" dedi.

İlk başta Güneş, bu söylemi duymazdan gelirken, aynı taraftarlar tekrar Şenol Güneş'e "Trabzon'u sattın" ifadelerini kullandı. İkinci kez tepki gösterilmesi üzerine otobüsün kapısından dışarıya sarkan Şenol Güneş, "Ben kimi satmışım? Esas siz Trabzon'u satıyorsunuz" cevabını verdi. 

***

Güneş'in cevap vermesinin ardından otobüs hareket ederken, taraftarların yeniden tepki göstermesi üzerine Şenol Güneş, takım otobüsünü durdurarak bu kez polislere tepki gösterdi. Bir polisin yanına giden Güneş, "Burada suçlu sizsiniz. Bunlar paralı kişiler. Bunları siz gözaltına almıyorsunuz. Bunları araştırın. Bunlar Fenerbahçe taraftarı bile olabilir" dedi.

Bunun üzerine polis, Trabzon taraftarlarını otobüsün geçtiği bölgeden uzaklaştırdı. Kafile, kamp yapacağı otele doğru hareket etti. 

***

Kaynak: İHA

Yorumlar (5)
sener 3 yıl önce
offf şenol baba bee
Daryus01 3 yıl önce
İşe yaramazlar toplanmıs memurlar ne iş yapar hocanın dediği gibi izin vermiceksın kişiliksiz adamlar sizde şampiyonluğu senol hocanızla en parlak donemınızı hocanızla yakaladınız gevsekler
Mustafa karataş 3 yıl önce
Aynen bu lavuklar şenol güneşe büyük hakaızlık etmiş
Özel Güvenlik de tutulsun 3 yıl önce
polisle konuşurken bile dibine kadar gelip görüntü alıyorlar, ya olay çıkartsalar ne olacak, özel güvenlik de tutulsun, bundan sonra.
Berat say 3 yıl önce
Yediremiyorlar
Trabzon'dan bir şey olmuyordu adamda bize geldi bizi şanpiyon etti 2 sefer

Beşiktaş alayına gider