Şenol Güneş çıtayı yükseltti

Şenol Güneş, Porto maçı sonrası sarılarak kutladığı talebelerine hedef gösterdi...

GÜNDEM 23.11.2017, 11:59 23.11.2017, 13:29 kartalbakışı.com
227

"Buraya kadar dişimizle, tırnağımızla kazıyarak geldik… Artık Şampiyonlar Ligi'nde daha yukarılara çıkma, level atlayıp daha söyleyecek çok şeyimiz olduğunu haykırma zamanı. Bu da sizin elinizde" "Birlik ve beraberliğimizi sürdürüp aynı azimle çalışırsak, her şeyi başarabiliriz"

***

Vodafone Park'ta Porto ile 1-1 berabere kalıp, Şampiyonlar Ligi'nde daha maçlar bitmeden grubu lider tamamlayan ilk Türk takımı unvanını alan Beşiktaşlılar, maç sonunda büyük coşku yaşadı… Sevinçlerini taraftarlarla paylaştıktan sonra soyunma odasına giden siyahbeyazlılar, hem kulüpleri hem de Türkiye adına bir ilki paylaşmanın gururunu yaşıyordu… Oyuncularına tek tek sarılan teknik direktör Şenol Güneş, klasik tebrik konuşmasının ardından meselenin özüne geldi ve futbolculara hedef gösterdi:

***

DAHA İYİ YERLERE GELECEĞİZ

"Şampiyonlar Ligi'nde bizim için kritik bir eşik olan grup aşamasında başarılı olduk. Buraya kadar dişimizle, tırnağımızla kazıyarak geldik. Ancak işimiz henüz yeni başlıyor… Şimdi Avrupa'nın 1 numaralı kupasında daha yukarılara çıkma, level atlayıp söyleyecek çok şeyimiz olduğunu haykırma zamanı. Bu da sizlerin elinde… Bugüne kadar çok çalışarak, müthiş bir birlik beraberlik örneği sergileyerek başarıyı yakaladınız. Bundan sonra da aynı şekilde devam edelim. Hiç sapmadan, fire vermeden yolumuzda yürürsek başaramayacağımız şey yok. Taraftarımızın da müthiş desteği ile inşallah daha iyi yerlere geleceğiz."

***

Kaynak: Sabah

Yorumlar (0)