Şenol Güneş Beşiktaş'ta!

Beşiktaş, Şenol Güneş'le görüşmelere başlandığını borsaya bildirdi ve dakikalar sonra ise tecrübeli hocanın gün içinde sözleşme imzalayacağı açıklandı.

Şenol Güneş Beşiktaş'ta!

Beşiktaş, teknik direktörlük görevi için en büyük aday olan Şenol Güneş'le görüşmelere başlandığını KAP'a bildirdi, ardından ise Güneş'in saat 13'te sözleşme imzalayacağı açıklandı...

Beşiktaş, sezon bitmeden Hırvat hoca Slaven bilic ile yolların ayrıldığını açıklamış ve yola yeni bir teknik direktör ile çıkmaya karar vermişti. İlk olarak Lucescu ile temas kuran Fikret Orman, görüşmelerden olumlu bir yanıt alamayınca rotayı Bursaspor ile yollarını ayıran Şenol Güneş'e çevirmişti. Dün yapılan 7 saatlik görüşmenin ardından Şenol Güneş ile anlaşmaya varıldı.

Beşiktaş'ın Şenol Güneş ile 1+1 yıllığna anlaşması bekeniyor. Bunun sebebi ise Siyah-Beyazlılar'ın önümüzdeki sene seçime gidecek olması. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
haram olsun
haram olsun - 4 yıl Önce

fikret ormanla başarı olmaz kendinizi aldatmayın şenol hocada hikaye fikret orman istifaa

reza zarrak
reza zarrak - 4 yıl Önce

Simdi sira adam gibi kadro kurmada. Basla temizlige hocam Allah rizasi icin.

hayrettin
hayrettin - 4 yıl Önce

Icimden gecen boyle bir ilk 11. Yeni Kaleci - Yeni sag bek - Yeni Stoper - Eldeki stoperlerden biri - Tosic (mecburen) - Atiba (Veli veya yeni transfer) - Tolgay - Sosa - Gokhan (satilmazsa) - Sol acik - Ba (satilmazsa)

samim
samim - 4 yıl Önce

transfer falan lazım değil bize.eldeki gereksiz oyunculardan kurtulsak yeter.

tazven
tazven - 4 yıl Önce

yapacaginiz haberi sikeyim 2+1 diye aciklandi. 1+1 yazmis kim yazmissa. amkun sitesi bir kaynak koy bari.