Şenol Güneş: 'Beşiktaşı niye bırakayım'

Siyah-beyazlı kulüple 2 senelik yeni sözleşme için prensipte anlaşan Şenol Güneş medyada parasal konularla ilgili çıkan haberlerden bir hayli rahatsız olurken, yakın çevresine Beşiktaş’tan ayrılmayı hiç düşünmediğini söyledi.

GÜNDEM 16.06.2017, 02:42 17.06.2017, 04:17
989

Beşiktaş ile bir yılı opsiyonlu 2 senelik yeni sözleşme için prensipte anlaşan Teknik Direktör Şenol Güneş’in, medyada çıkan parasal konularla ilgili haberlerden bir hayli rahatsız olduğu öğrenildi.

***

Üst üste iki sezon şampiyonluğa taşıdığı siyah-beyazlı kulüpten maddi konulardaki anlaşmazlık yüzünden ayrılmayı hiç düşünmediğini yakın çevresine söyleyen Güneş’in, “Neden burayı terk edeyim. Bu camiada çok mutluyum. Taraftarı ve yönetimi her zaman yanımda oldu. Burada yeni şampiyonluklar yaşamak istiyorum” diye konuştuğu vurgulandı.

***

Yeni sözleşmedeki son detayları önümüzdeki günlerde yönetimle konuşarak çözecek olan siyah-beyazlı teknik adamın, “Benim için sözleşmeden daha önemli olan yeni transferlerin bir an önce takıma kazandırılmasıdır. Ayrıca şampiyon kadronun korunması ve takımda fazla şans bulamayan isimlerin de oynayabilecekleri kulüplere gitmesi lazım. Yeni sezona en iyi şekilde hazırlanmalıyız. Çünkü rakiplerimiz yeni sezonda şampiyon olmak için çok daha fazla mücadele edecekler” ifadelerini de kullandığı öğrenildi.

***

Kaynak: Milliyet

Yorumlar (2)
Beşiktaş 3 yıl önce
2,5 milyonu alınca konuşmaya başladın hoca önceden bu açıklamaları neden yapmadın iyi paracıymışın vesselam
BJK 3 yıl önce
Şenol Hocaya Paracısın Diyen Renklidir. Ligimizde Milyon Euro ları Cebine İndirip Takıma Hiç Bir Faydası Olmayan Bir Sürü Oyuncu Var. Şenol Hocaya Bu Yakıştırmayı Yapanda Renklidir. Hepinizin Üstünden Geçtik Eze Eze Şampiyon Olduk. Yine Üzerlerinizden Geçecez Yine Şampiyon Olacaz.