Sen üzülme Tosunum!

İlk üç haftaya 4 gol sığdırarak Süper Lig'e iyi bir başlagıç yapan Cenk Tosun, A Milli Takım yerine A2 Milli Takım'a davet alması nedeniyle oldukça üzgündü.

 Yıldız futbolcuya ilk teselli ise milli arkadaşlarından geldi. Olcay, Ersan ve Oğuzhan, "Böyle devam et, moralini asla bozma. Bir dahaki sefere Milli Takım'a çağrılırsın" diyerek Cenk'e moral verdi. Yıldız futbolcunun, Gaziantepspor'a karşı gol de atmasına rağmen yüzünün pek fazla gülmediği dikkatlerden kaçmadı. 

*
1 Soru 1 Cevap

Cenk Tosun'un A Milli Takım'a davet almamasıyla ilgili olarak düşünceleriniz nelerdir?

Cenk Tosun, Fatih Terim'in kafasındaki A Milli Takım kadrosunun geniş listesinde yer alan bir oyuncu. Tosun, kamptaki performansı ve lige başlangıcıyla şu anda ligin en formdaki oyuncularından bir tanesi. Bu yüzden A Milli Takım'a çağrılmaması hem Beşiktaş'ta hem de kamuoyunda bir şaşkınlık yarattı. Fatih hoca da bunu görüyor. Almadığına ve Tosun- Terim arasında bir sorun da olmadığına göre demek ki ortada taktik ile ilgili bir tercih söz konusu. Fatih hoca mutlaka kazanması gereken iki maç oynayacak ve bu yüzden makul ve mantıklı bir düşüncesinin olduğunu düşünüyorum. Geçmiş dönemde de görüldü ki kısa vadede, 'Bunu aldı, almadı' tartışmaları ne futbolculara ne de takıma bir şey kazandırmamaktadır. Tosun'un da Terim'in kararını saygı ile karşılaması gerektiğini düşünüyorum.
SABAH/FATİH DOĞAN
Güncelleme Tarihi: 30 Ağustos 2015, 09:07
YORUM EKLE
YORUMLAR
pEREM
pEREM - 4 yıl Önce

HERALDE ALMIYACAK IKI MAÇA GÖRE KARAR MI VERECEK ADAM!

beşitaşlı81
beşitaşlı81 - 4 yıl Önce

benim anlayamadığım batuhan karadeniz in ne işi var a milli takımda arkadaş