Sen Babamsın

Milli Takım'da daha önce yaşanan kavgayla gündeme oturan futbolcudan, kendisine sahip çıkan Fatih Terim'e jest... "Bana babalık yaptın" dedi ve hocasının elini öptü.

GÜNDEM 11.10.2014, 02:54
1824
Sen Babamsın

Çek Cumhuriyeti maçı öncesi düzenlenen basın toplantısına Gökhan Töre olayı damgasını vurmuştu. Teknik direktör Fatih Terim, Hakan Çalhanoğlu ile Ömer Toprak'a silah çeken Gökhan Töre ile ilgili "Gökhan'ı öldürmeli miydim? 21 yaşındaki bir çocuğa sahip çıktığım için herkesten özür diliyorum" demişti. Dün Terim ile Gökhan arasında çok özel bir görüşme gerçekleşti. Terim'in medya önünde kendisine sahip çıkmasından çok etkilenen Gökhan kamp yapılan otelde hocasıyla özel görüşmek istedi.

 

"NE 1 DAKİKASI, 11'DESİN GÖKHAN"

 


Terim'le maç toplantısından önce bir araya gelen Gökhan, hocasının elini öptü ve "Bana babalık yaptınız. Size ne diyeceğimi bilmiyorum. Beni en zor zamanımda yalnız bırakmadınız" dedi ve ekledi: "İzin verirseniz bir dakika bile olsa bu maçta oynamak istiyorum." Maç öncesi basın toplantısında, "Gökhan'ın morali çok bozuk. Çeklere karşı oynatır mıyım?" diyen Terim, bu sözler karşısında duygulanarak, "Ne bir dakikası! İlk 11 çıkıyorsun Gökhan" cevabını verdi. 

 

SABAH

Yorumlar (0)