Seçimde kavga çıkabilir iddiası!

Beşiktaş’taki kritik seçimle ilgili flaş bir iddia ortaya atılmıştı. İddiaya göre; Serdal Adalı, Ahmet Nur Çebi ve Hürser Tekinoktay’ın yarıştığı seçimde gerginlik bekleniyor.

GÜNDEM 20.10.2019, 15:37 21.10.2019, 22:29 kartalbakışı.com
234

Beşiktaş’taki kritik seçimle ilgili flaş bir iddia ortaya atılmıştı. İddiaya göre; Serdal Adalı, Ahmet Nur Çebi ve Hürser Tekinoktay’ın yarıştığı seçimde gerginlik bekleniyor. Bu konuda ise gerekli güvenlik önlemlerinin alındığı ortaya çıktı.

Çebi’yi destekleyenlerle Adalı’yı destekleyenler arasında olay çıkabilir iddiası

Ajansspor’un elde ettiği bilgiye göre; seçim sonuçları sonrasında Ahmet Nur Çebi’yi destekleyenlerle Serdal Adalı’yı destekleyenler arasında olay çıkma ihtimalinin olduğu ve Çevik Kuvvet ve Spor Şube’deki çalışanların bu istihbaratın ardından güvenliği üst düzeyde tuttuğu öğrenildi.

Ahmet Nur Çebi üst düzey bir koruma grubu ile seçimde

Bu arada Beşiktaş Başkan Adaylarından Ahmet Nur Çebi’nin seçim yerine üst düzey bir koruma grubuyla geldiği de yine dikkatlerden kaçmadı.

Genel Kurul Üyeleri’nden ilginç yorumlar: ”FBI Ajanı gibiler”

Söz konusu korumalarla ilgili genel kurul üyeleri, ”Ahmet Bey’in etrafındaki kişiler FBI Ajanı gibi görünümlü insanlar. Neler olduğunu bilmiyoruz. Gözlüklü, kulaklı kişiler var etrafında. Belli ki bir şeylerin önlemi alınmış” yorumunu yapıyor.

Ajansspor

Yorumlar (0)