Seba Sezonu

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, 2014-2015 futbol sezonunun "Süleyman Seba Sezonu" olarak isimlendirildiğini duyurdu.

GÜNDEM 30.08.2014, 12:18
1565
Seba Sezonu

Futbol Federasyonu'nun İstinye'deki binasında yapılan basın toplantısında; Kulüpler Birliği Başkanı Göksel Gümüşdağ, TFF Birinci Başkanvekili Servet Yardımcı ve Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim de yer aldı.

Yıldırım Demirören, konuşmasında "Bundan böyle sahalarımızı savaş alanına çeviren sözde taraftarlar, demeçleriyle ekranlarımızı işgal eden kimi yöneticiler ve başkanlar, yorumlarıyla çirkinliklere çanak tutan bazı medya mensupları ve hırçınlıklarıyla şiddeti körükleyen bazı futbolcuların aramızda barınamayacağı bir süreci başlatıyoruz. Bu konudaki kararlığımızı futbol camiasıyla paylaşmak, bu konuda duygu ve tavır birliği yaratmak için, 2014-2015 futbol sezonunu hepimizi birleştiren sembol bir kişiliğe futbolumuzun efsane ismi, rahmetli Süleyman Seba'ya adamaya karar verdik" ifadelerine yer verdi.

Yorumlar (5)
Caner 6 yıl önce
Yildirim Demirören Yeter...
black eagle @ black see 6 yıl önce
Biz de rahmetli Süleyman Seba'nın hayrına seni adadık YILDO... Git evinde baklanı ye, gözümüze görünme mümkünse...
durukan 6 yıl önce
sebanin ahh tirnagi olabilseydin 55 milyonla size birakti onu yediniz uzerinede 5yuzmilyon borçla kaçtiniz dahasi varmi fenerinde yalakasi oldunuz ipten aldiniz feneri avrupa sikeci derken siz aklamadinizmi yuz yokki sanki kôsele yaa
Emrullah Basank 6 yıl önce
Ey Demirören! Seba'nın adını o iğrenç ağzına alıp, haddini aşma. Önce sen Beşiktaş'ı batıran biri nasıl olurda federasyon başkanı olabiliyor? bunu izah et. Üstelik iki koyun bile güdemeyeceğin o kadar açık ki. Ben bir Beşiktaşlı olarak eğer Sn Seba'yı biraz olsun anlayabilmişsem, şunu çok iyi biliyorum; eğer seni yargı önüne çıkartmazlarsa Sn Seba'nın gözü arkada kalacak.
Murtaza 6 yıl önce
Lan enayiler en buyuk zarari besiktasa orman verdi. Bankalardan kredi ala ala besiktasin 600 olan borcunu 700' e cikardi.yaptigi sacma sapan transferleride gorduk. Orman istifa!