Satmaya kıyamam..!!

Başkan Fikret Orman, devlerin radarında bulunan 3 oyuncusu için Ocak ayını işaret etti.

GÜNDEM 12.11.2017, 13:18 13.11.2017, 12:58 kartalbakışı.com
534

“Cenk’in de Oğuzhan ve Tolgay’ın da talipleri var. Ancak öyle iyi çocuklar ki... Hepsi pırlanta gibi. Satmaya kıyamam. Ancak biz bir profesyonel takımız. Ara transfer dönemi geldiğinde duygusallığı bir kenara koyup her şeyi değerlendiririz”

***

Siyah-Beyazlı camianın 1 numarası Fikret Orman, yaklaşan ara transfer dönemi öncesinde Fanatik gazetesine özel açıklamalarda bulundu. Bu sezon üst üste attığı gollerle yıldızını iyice parlatan Cenk Tosun başta olmak üzere son dönemin başarılı isimleri; Oğuzhan Özyakup ve Tolgay Arslan’ın gelecekleriyle ilgili konuşan Başkan, 3 yıldızın da kendileri için çok özel olduğunu söyledi. Orman, “Cenk’in de Oğuzhan ve Tolgay’ın da talipleri var. Ancak öyle iyi çocuklar ki... Hepsi pırlanta gibi. Satmaya kıyamam” ifadelerini kullandı.

***

‘Zamanı gelince...’

Takımlarında forma giyen tüm futbolcuların kendileri için özel olduğunu söyleyen Başkan Orman, “Ancak biz bir profesyonel takımız. Şimdilik Ocak ayına kadar sadece tüm maçları kazanmaya odaklandık. Ara transfer dönemi geldiğinde duygusallığı bir kenara koyup her şeyi değerlendiririz. Zamanı gelince oturup tekliflere bakarız” yorumunu yaptı.

***

Kaynak: Fanatik

Yorumlar (0)