Şampiyonun menüsü: 2 stoper, 2 bek, 1 golcü

Şenol Güneş, Başkan Fikret Orman’a vereceği transfer listesinde 5 yeni isim isteyecek. Tecrübeli hocanın talebi, iki stoper, bir sol bek, bir sağ bek ve bir de forvet oyuncusu olacak.

GÜNDEM 27.05.2016, 03:24 27.05.2016, 03:25
1001

 ŞAMPİYON Beşiktaş, gelecek sezon için beş yeni oyuncu almayı planlıyor. Teknik direktör Şenol Güneş, bu talebini önümüzdeki günlerde görüşeceği başkan Fikret Orman’a da resmen iletecek. Güneş, Şampiyonlar Ligi’nde de mücadele edileceği için daha güçlü ik stoper, bir sol bek, bir sağ bek ve bir de forvet talebinde bulunacak. Güneş, gönderilecek futbolcuların listesini de başkan Orman’a verecek.

ŞAMPİYONLUK GÜZELDİ AMA 'GİT' DERLERSE DE GİDERİM

Takımdan gönderilecek isimlerin başında gözüken Serdar Kurtuluş, “Kesin kararımı vermedim. Ama kulübümün menfaati neyi gerektiriyorsa onu yaparım. ‘Git’ derlerse, giderim. Beşiktaş taraftarlarının bana zor günlerimde sahip çıkmasını unutamam. Beşiktaş’ta çok güzel günlerim oldu. Şampiyonluk yaşamak önemli bir olay. Beşiktaş sayesinde Serdar Kurtuluş oldum” dedi.


KAYNAK:HÜRRİYET
Yorumlar (1)
Bence Beşiktaş / facebook 5 yıl önce
Riquelme, Mesut Özil tipinde tecrübeli, duran top kullanabilen, şut çekip, asist yapabilen bir 10 numara şart. Sosa ile Ş.L' nde işimiz zor.