Şampiyonluk yakın

İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi, mutlu sona inanıyor, “Rakiplerimizle ilgili herhangi bir hesaplama içinde değiliz. Tüm maçlarımızı kazandığımız takdirde şampiyon olacağız. Avantaj bizde, mutlu son artık yakın”

GÜNDEM 14.04.2016, 08:12 14.04.2016, 08:13
242

 Beşiktaş İkini Başkanı Ahmet Nur Çebi, şampiyonluk yarışında avantajlı olduklarını ifade etti. Radyospor'da Özgür Sancar'ın canlı yayın konuğu olan Çebi, "Biz sadece kendi maçlarımıza odaklandık. Rakiplerimizle ilgili herhangi bir hesaplama içerisinde değiliz. Biz tüm maçlarımızı kazandığımız taktirde şampiyon olacağız. Bizim her iki takım taraftarına da saygımız var. Avantajlıyız, Allah'tan istediğim bunca emeğin karşılığında şampiyon olmak. Şenol Güneş de şampiyon bir takımın teknik direktörü olacaktır. Onun başarısını tartışmaya gerek yok, şampiyonluk yakın" ifadesini kullandı.

Taraftarlarımız için yaptık 
Vodafone Arena'da oynanan Bursaspor karşılaşmasında ilk 15-20 dakika maça konsantre olmakta bir hayli zorlandığını belirten Ahmet Nur Çebi şöyle devam etti: "Stadın yıkıldığı anlar gözümün önüne geldi, duygulu anlar yaşadım. Geçen 4 yıl film şeridi gibi gözümün önünden geçti. Daha sonrasında çok keyif aldım. Çok zorluklar yaşadık. 4 sene boyunca çok mücadele ettik. Ama geldiğimiz aşama beni çok gururlandırdı. Harika bir atmosfer vardı. Camiamız çok mutlu. Burayı taraftarlarımız için yaptık. Onların burada keyif aldığı her dakika bizde mutlu olacağız."


FOTOMAÇ
Yorumlar (2)
LERİ 5 yıl önce
AZİZ YILDIRIM SİVAS BEŞİKTAŞ MAÇININ HAKEMİNİ FIRAT AYDUNUS OLARAK ATADI SEN DAHA UYU YÖNETİM ADAMLAR ŞAMPİYONLUĞU MASA BAŞI OYUNLARLA ELİMİZDEN ALMA ÇALIŞMALARINA BAŞLADILAR.TEPKİNİZİ FEDERASYONUN MAİL ADRESİ [email protected] MAİL GÖNDEREREK VE OLAYI KINAYARAK GÖSTERİN.
KANKA 5 yıl önce
AZİZ YILDIRIMIN SİVAS MAÇINA ATADIĞI FIRAT AYDUNUS TAYİNİNİ PROTESTO İÇİN [email protected] FEDEROSYONUN MAİL ADRESİNİ TOPA TUTALIM..!