Şampiyonluk O Zaman Gelir

Beşiktaş eski Asbaşkanı ve Divan kurulu üyesi Levent Erdoğan, Beşiktaş'ı takip eden basın mensuplarıyla akşam yemeğinde bir araya geldi.

GÜNDEM 16.10.2015, 06:43 16.10.2015, 06:44
Şampiyonluk O Zaman Gelir
Gazetecilerle buluşmasının sadece sohbet amaçlı olduğunun altını çizen Erdoğan, yıllardır belirli aralıklarla bu tarz buluşmaları gerçekleştirdiklerini belirtti.

Sohbet sırasında, gazetecilerin sorularını yanıtlayan deneyimli yönetici. Takımın ligde lider durumda bulunmasından büyük mutluluk duyduğunu, bu başarının sürdürülebilir olması içinse sadece teknik heyet ve oyuncuların değil, yönetimin de üzerine düşen önemli görevlerin olduğunu söyledi. 

Erdoğan şöyle devam etti;

"Beşiktaş lige iyi başladı ancak önemli olan sezon sonunda nerede olacağımız. Geçen sezona da iyi başlamamıza rağmen, son haftalarda adeta takım dağıldı ve sezonu 3. bitirdik. Bir söz var, "3 büyükler için üçüncülük sonunculuktur" derler. Maalesef son üç sezondur üçüncülüğe demir attık. Bu sezon artık şampiyon olmamız gerekiyor. Bu süreçte sadece teknik heyet ve futbolculara değil yönetime de önemli işler düşüyor. Takımı dışarıdan gelen darbelere karşı koruyamazlarsa şampiyonluk yine hayal olur. Futbolcu sahada yönetici masada mücadele edecek, şampiyonluk o zaman gelir" diye konuştu.

Yemeğin sonunda kendisine hazırlanan sürpriz doğum günü pastasını gazetecilerle birlikte üfleyen Levent Erdoğan, Beşiktaş'ın şampiyonluğunu dilediğini söyledi.
Yorumlar (3)
Huseyin 4 yıl önce
Fikret bey oldugu surece Sampiyonluk gelmeeeez! Anlayin artik!
fetih 4 yıl önce
neden gelmezmiş f orman dan ne kötülük gördünde bu kadar sabit konuşuyon 66 yaşımdayım seba hariç bildigim en dürüst vede çalışkan bir yönetimi hatırlayamıyorum tüfçümü geç hasan aratmı geç serdal adalımı geç geçki yol tıkanmasın kartalım bu sene Allahın izni ile en yükseklerde kanat çırpacaktır sen üzülme bu takım busene şampiyon olacaktır bu böyle biline
kadir 4 yıl önce
hüseyin bey nerden biliyon bu takımın şampiyon olmayacagını istersen seni başa getirsinler sen şampiyon yap amma helalinden şampiyonluk olsun öyle digerleri gibi katakulla ile degil helalinden haramla gelecek 100şampiyonlugu 2 tane 21 incilige degişmem hoşça kal