Şampiyonluk kupası yola çıktı!

Spor Toto Teşkilatı'nda sergilenen Spor Toto Süper Lig 2016-2017 sezonu şampiyonluk kupası İstanbul'a getirilmek üzere Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) yetkililerine teslim edildi.

GÜNDEM 01.06.2017, 17:27 kartalbakışı.com
229

Spor Toto Teşkilat binasında sergilenen Spor Toto Süper Lig 2016-2017 sezonu şampiyonluk kupası, TFF yetkilileri ve güvenlik görevlileri tarafından İstanbul'a götürülmek üzere Spor Toto Teşkilatı personelinin alkışları ile yola çıktı.

Spor Toto Teşkilat Başkanı Mehmet Kasapoğlu, Spor Toto Başkanlığında yapılan teslim töreninde yaptığı konuşmada, kupanın tanıtımının yapıldığı gün şampiyon takımın belli olmadığını ve Beşiktaş'ı şampiyonluğundan dolayı kutladığını söyledi. Beşiktaş'ın, Avrupa'da Türkiye'yi güzel bir şekilde temsil etmesi temennisinde bulunan Kasapoğlu, "Her yıl şampiyonluk kupasını kurumumuzda sergiliyoruz ve taraftarlarımızın ziyaretine açıyoruz. Bu yıl geçen yıllara oranla daha fazla ziyaretçi akınına uğradık. Bunu hem liglerin heyecanına, hem taraftarların sevincinin yoğunluğuna hem de başarılı bir tanıtım çalışması yapılmasına bağlıyorum" şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)