Şampiyonluk çok yakın!

Derbiyi kazanmaları halinde puan olarak şampiyonluğu garantilemeseler de, psikolojik olarak rahatlayacaklarını ifade eden Beşiktaş Başkanı, “Şampiyonluğa çok yakınız; elimizi uzatsak dokunacak gibi” dedi. Orman en büyük hayalinin, Siyah-Beyazlı ekibin, 3 yıl içinde Avrupa’da final oynaması olduğunu dile getirirken, “Bazıları stat gibi bunu hayal olarak görebilir” diye konuştu.

GÜNDEM 06.05.2016, 10:21 06.05.2016, 10:22
147

 Başkan Fikret Orman’dan iddialı sözler. Kartal Yuvası’nın “sonbahar” defilesinde basın mensuplarının karşısına çıkan Orman, “Galatasaray derbisini kazanmamız, puan olarak şampiyonluğumuzu garantilemez ancak psikolojik olarak büyük rahatlık sağlar. Şampiyonluğa çok yakınız; elimizi uzatsak, dokunacak gibi. Ancak ben matematiksel olarak garantilemeden şampiyonuz demiyorum” sözlerini sarfetti.

En büyük hayalinin 3 yıl içinde Beşiktaş’ın Avrupa’da final oynamasını görmek olduğunu söyleyen Fikret Orman, “Bazıları bunu hayal olarak görebilir. Stat yapacağım dediğimde de buna hayal diyenler vardı. Sonuç ortada” dedi.

Takımın başarısıyla Kartal Yuvası’ndaki ürün satışının doğru orantılı gittiğini vurgulayan Beşiktaş Başkanı, “Göreve geldiğimizde Kartal Yuvası sayısı 22’ydi. Bunu 75’e çıkardık. Bir yıl içinde de 100’e ulaştırmayı planlıyoruz” diye konuştu.

Başkan, Mario Gomez’in önümüzdeki sezon takımda kalıp kalmayacağıyla ilgili olarak da, “Kalacağını düşünüyorum. Burada çok mutlu ve başarılı. Daha da başarılı olabilir. Buradaki formuyla tekrar Alman Milli Takımı’nın değişmez isimlerinden oldu” yorumunu yaptı.
Yorumlar (2)
Orhan 4 yıl önce
orman icin soylenecek bir soz var. o da istifa. Not:bu taraftarin buyuk bolumunun istegidir.iyi gunler.
BEŞİKTAŞK 4 yıl önce
haklısın taraftar gruplarına bedava bilet dağıtsa maddi çıkarlarını gözetse kimse istifa falan demezdi. fikret başkan yanlış yapmış BEŞİKTAŞın menfaatlerini gözeterek...