"Şampiyonluğa odaklanın"

Beşiktaş Futbol Komitesi, destek için teknik heyetle sabah kahvaltısında bir araya geldi.

GÜNDEM 12.04.2015, 19:18
1042

Beşiktaş Futbol Komitesi Başkanı Ahmet Nur Çebi ve yönetim kurulu üyesi Mete Vardar, teknik heyet ile pazar kahvaltısında bir araya geldi.

Çebi'nin ev sahipliğinde, Ortaköy'de gerçekleşen kahvaltıya Slaven Bilic'in yanı sıra yardımcı antrenörler Nikola Jurcevic, Edin Terzic, Eren Şafak ve kaleci antrenörü Jose Sambade aileleri birlikte katıldı.

Ahmet Nur Çebi organizasyonda yaptığı konuşmada teknik heyete desteklerinin sürdüğünü, yönetim olarak şampiyonluğa inanaçlarının tam olduğunu vurguladı. Çebi, Bilic ve yardımcılarına son dönemde medyada yer alan yeni teknik direktör haberlerine kulak asmamaları gerektiğini söylerken, "Biz sizlerle daha uzun yıllara çalışmak istiyoruz. Futbol komitesi olarak planlamamız bu yöndedir. Tabi ki bu sezon kazanacağımız şampiyonluğun anlamı çok büyük olur. Son dönemde çıkan haberlere aldırış etmeden şampiyonluğa odaklanmanızı istiyoruz. Bugün eşlerinizi ve çocuklarınızı burada görmekten büyük mutluluk yaşıyorum. Biz büyük bir ailenin parçasıyız" şeklinde konuştu.

Teknik heyet adına söz alan Hırvat çalıştırıcı, yönetimin desteğini hissetminin kendileri ve takım adına önemli olduğunu dile getirdi. Tek hedeflerinin şampiyonluk olduğunu vurgulayan Bilic, hedefe ulaşmak için ellerinden geleni yapacaklarını sözlerine ekledi.

Yorumlar (2)
fatih 6 yıl önce
atı alan üsküdarı geçti gs nin zor maçı hemen hemen hiç yok ts maçı demesin kimse geçen sene ts nin gs ye nasıl maç verdiğini herkes biliyor TR nin en iyi kalecilerinden dediğimiz onurun gs ye karşı yatarcasına yediği gollere herkes bi baksın gene aynı terane olacak 33. hafta orda bu hocayla eğer galibiyet alırız diyen olursa hayal dünyasında yaşıyor demektir dolayısıyla seneye iyi bi hocayla 4-5 kalburüstü kaliteli hoca şart
fatih 6 yıl önce
4-5 kalburüstü hoca yanlış oldu 4-5 oyuncu diyecektim