ŞAMPİYONLUĞA GİDİYORUZ AMA

1903 Cemiyeti bir bildiri yayınladı.

GÜNDEM 02.04.2016, 11:33 02.04.2016, 11:34
288

 Kulübümüzün futbol dışında yer alan branşlarına yeterli önemi ve desteği camia olarak vermediğimiz her daim başta branş yönetimleri tarafından dile getirilmekte ve bu açıklamalar basında yer almaktadır.

 

Futbol dışında özellikle basketbol branşına 1903 Cemiyeti olarak gösterdiğimiz ilgi ve alaka tüm camia tarafından bilinmektedir. Bu gerçeklikten yola çıkarak “Engelli Basketbol” takımımıza ailelerimizle birlikte destek olmak için maça birkaç tepsi baklava ile geleceğimizi yöneticilere bildirdik. Önce olumlu karşılanan ve takdir edilen bu davranışımız daha sonra nedense anlam veremediğimiz “Şampiyonluk yolunda ilerlerken doğru olmaz” denilerek bu şekilde gelmemiz istenilmedi. Halbuki eski bir yöneticimiz başkan ile beraber tepsi baklava ile gittiği halde bizim isteğimiz uygun görünmedi.

 

Bizler kulübümüze ve armamıza sadece şampiyonluk potasında olduğu zamanlar değil her zaman destek vermiş kişileriz. Bu açıklamanın ardında yatan asıl nedeni merak ediyor ve sorumlu yöneticilerden mantıklı cevap bekliyoruz.

 

Ayrıca soruyoruz; futbol takımımız şampiyonluk yolunda ilerliyor, sizin bu mantığınızla hareket edersek kombine kart almamalı, stada gelmemeliyiz.

 

Sizlerin bizlerden beklediğiniz aidiyet duygusu böylemidir? Cevabınız hayır! İse bizlere en kısa zamanda cevap vermek ile yükümlü olduğunuzu buradan tüm camiaya bildiriyoruz…

 
1903 CEMİYETİ
Yorumlar (0)