Şampiyonlar Ligi sürprizi!

Beşiktaş yönetimi gelecek hafta açılışı yapılacak olan Vodafone Arena için UEFA’ya başvuracak, 2017-18 sezonu Şampiyonlar Ligi finalini isteyecek.

GÜNDEM 04.04.2016, 09:58 04.04.2016, 09:59
1344

 Beşiktaş'ın Süper Lig'in 28. haftasında kavuşacağı yeni stadı Vodafone Arena için yeni bir heyecan başlıyor. Siyah-beyazlı yönetim, Şampiyonlar Ligi finalinin statlarında oynanmasını istiyor. Her yılın mart ayında, bir sonraki sezonun Devler Ligi finalinin oynanacağı stat belirlenirken, yönetim gelecek seneye kadar gerekli başvuruyu hazırlamayı planlıyor. 2017-18 sezonunun Şampiyonlar Ligi finaline aday olan Kara Kartal, bu organizasyona ev sahipliği yapmak istediği öğrenilen Stade de France, Estadio Drago, Estadio da Luz ve Vicente Calderon'a karşı yarışacak. Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın, adaylıkla ilgili fikrini yakın çevresiyle paylaştığı belirtilirken, "Belki o finalde biz de oluruz" dediği öğrenildi.


Fotomaç
Yorumlar (2)
KASIMPAŞA MAÇINA DİKKAT..! 5 yıl önce
ARKADAŞLAR AHMET ÇAKAR ŞİKE İMASINDA BULUNUYOR.YANİ AZİZ YILDIRIM NE YAPAR EDER BEŞİKTAŞ'IN ÖNÜNÜ HAKEM SATIN ALARAK KESER.BU AKŞAMKİ KASIMPAŞA MAÇINA DİKKAT...!FUTBOLCULAR HAKEMİDE YENECEK ŞEKİLDE HIRSLI SAHAYA ÇIKMAK ZORUNDA.
Kapasiteyi 7 bin daha arttır 5 yıl önce
50 bin olsun, o zaman final olabilir, yoksa yarı final olur.