Şampiyon Yüzde 99 Beşiktaş

Trabzonspor Basın Sözcüsü Yakup Aslan’dan gündem yaratacak sözler: “İstanbul büyüklerine 100. yıllarında şampiyonluklar hediye edildi. Süleyman Seba Sezonu’nda da Beşiktaş’a hediye edilecek.”

GÜNDEM 07.10.2014, 14:40
8838
Şampiyon Yüzde 99 Beşiktaş

Sezon başında yapılan flaş transferlere rağmen bir türlü istediği sonuçları alamayan, Karabük yenilgisi ile 5. haftayı 16. sırada kapatan Trabzonspor’da teknik direktör Halilhodzic’e gelen eleştiriler kadar hakemlere de serzeniş var. Karadeniz ekibinin basın sözcüsü Yakup Aslan’ın da hedefinde hakemler yer aldı.

Habertürk’ün haberine göre, Süper Lig’deki rekabetin adaletli olmadığını söyleyen ve Beşiktaş ’ın bu sezon ‘şampiyon yapılacağını’ iddia eden Aslan, şunları söyledi:

‘SEBA’NIN KEMİKLERİ SIZLIYOR’
Süleyman Seba Sezonu adı verilen ligimizde Süleyman Ağabey’in kemikleri sızlıyor. Bu sezon %99 Beşiktaş’ı şampiyon yapacaklar. Eğer onlar olmazsa F.Bahçe olur. G.Saray zaten karışık, seçim var. Biz de yeni takımız ama hakemler üzerimizi bariz bir şekilde çiziyor. Sanki ‘Sen bizi UEFA’ya şikayet ettin’ diyerek bizi cezalandırıyorlar. Başakşehir ve Karabük maçında penaltımız verilmedi.”

‘TARAFTARIMIZ İSYANDA’
“Ligimiz gerçekten vahim bir durumda. Taraftarımız da buna haklı olarak isyan ediyor. Türkiye ’de iyi futbol oynanmıyor. Beşiktaş biraz dengede oynuyor. İstanbul büyüklerine 100. yıllarında şampiyonluklar hediye edildi. Süleyman Seba Sezonu’nda da Beşiktaş’a hediye edilecek. Ben öyle hissediyorum. Bu sezon Beşiktaş’a kıyak geçilecek.”

 

Yorumlar (0)