Sakatlıkların nedeni: Aşırı kazanma hırsı

Alanya karşısında üç önemli futbolcusunu birden kaybeden Beşiktaş’ta sakatlıkların oyuncuların aşırı kazanma hırsından kaynaklandığı ifade edildi

GÜNDEM 08.10.2019, 15:12 09.10.2019, 11:01 kartalbakışı.com
69
Sakatlıkların nedeni: Aşırı kazanma hırsı

Beşiktaş'ta bu sezon saha sonuçları kadar sakatlıklar da büyük can sıkıntısı yarattı. Alanyaspor'u 2-0 yenip milli araya moralli giren siyah-beyazlılarda Dorukhan, N'Koudou ve Oğuzhan'ın sakatlıkları üzüntü yarattı. Maçtan bir gün öncesine kadar sorunu bulunmayan Beşiktaş'ta, ilk sakatlığı Gökhan Gönül adalesinden yaşamıştı.

Aytemiz Alanyaspor karşısında 3 sakat daha veren Kartal'da sorun için ilginç bir neden bulundu. Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'nin zeminin stattan da iyi olduğunu ifade eden yöneticiler, Vodafone Park'ın da kendini toparladığını ve problemin futbolcuların kazanma arzusundan dolayı ortaya koyduğu fazla efordan kaynaklandığını belirttiler.

DETAYLI İNCELEME OLACAK

Teknik heyet ise milli arada sağlık sorunlarıyla ilgili detaylı inceleme yapacak. Üst üste yaşanan adale sakatlıkları için sağlık heyeti ile de görüşülüp, oyuncuların durumu incelenecek ve antrenman verileri ile birlikte tüm metotlar gözden geçirilecek.

Sabah / Ogün Şahinoğlu

Yorumlar (1)
Kara kartal 1 yıl önce
Ne alaka kardeşim kazanma hırsı imiş sakatlık sebebini bir Alanya topcularinin diriligine fizik üstünlüğüne birde Beşiktaşlı topcularin diriligine bakan anlar sorun bjk li topçular fizik olarak vasat çözüm idman oda apoda yok.