Sadece Atatürk Olimpiyat Bedava

Kombine kart sahiplerini Yenikent ASAŞ Stadı’na kabul etmeyen Beşiktaş Yönetimi, bunların da bilet alması gerektiğini belirtti.

GÜNDEM 12.10.2014, 02:48
1215
Sadece Atatürk Olimpiyat Bedava

Kombine kart sahiplerini Yenikent ASAŞ Stadı’na kabul etmeyen Beşiktaş Yönetimi, bunların da bilet alması gerektiğini belirtti. Siyah-beyazlılar buna gerekçe olarak, satılan kombinelerin Vodafone Arena’ya ait olmasını gösterdi. Yönetim, Sivas maçı için kombine satın alan taraftarlara sadece öncelik tanıyacak.

Şu ana kadar satılan 14 bin civarındaki kombinenin 2015-2016 yılına ait olduğunu dile getiren yönetim, bu sene Atatürk Olimpiyat Stadı’nda oynanacak maçları ise, bu kartları alanlara bedava verildiğini, ancak başka statlardaki maçlarda ise bilet satışının yapılacağını dile getirdiler.

Şimdilik Sivas maçını başka sahada oynamayı kararlaştıran, fakat bu sezon başka iç saha maçlarını da değişik statlarda yapmayı düşünen siyah - bayazlı yönetim, böyle bir şeyin olması halinde de bu maçlar için de kombine uygulamasını devre dışı bırakacak, biletleri de kombine kart sahiplerine parayla satacak.

Yorumlar (0)