Ron Vlaar konuştu! Beşiktaş...

Beşiktaş'ın transfer gündeminde yer alan Ron Vlaar, geleceği hakkında açıklamalarda bulundu.

GÜNDEM 27.06.2015, 19:02
4281
Ron Vlaar konuştu! Beşiktaş...

 Beşiktaş'ın transfer gündeminde yer alan Ron Vlaar, geleceği hakkında açıklamalarda bulundu.

Aston Villa ile bulunan sözleşmesi 1 Temmuz itibariyle sona erecek ve serbest oyuncu statüsüne kavuşacak olan Vlaar, geleceğine henüz karar vermediğini belirtti.

İşte Vlaar'ın sözleri:

"Geleceğimde ne olduğunu bilmiyorum. Bilseydim bile size bunu söyleyemezdim.Ama doğru olan şu ki henüz ortada bir şey yok. Aston Villa ile sözleşme yenileme konusunda kararsızım. Şu an gerçekleşen bir şey yok. Bunu söyleyebilirim."

"Premier Lig harika bir yarışma, müthiş bir sahne. Bence dünyadaki en zor futbol ligi. En iyi olup olmadığını bilmiyorum çünkü yalnızca Hollanda ve İngiltere liglerinde oynadım. Ama buradaki oyuncuların kalitesi ve mücadelesi oldukça yüksek seviyede. Premier Lig'de oynamak harika bir duygu. Beni çok daha iyi bir futbolcu yaptı."

Yorumlar (1)
mehmet kartal 6 yıl önce
ben atınç konusunda kararsızım 6 milyon Euro teklif etmişler ben kalmak istiyorum demiş şimdi gitse para aslında az değil ama durursa şenol güneş banko oynatır seneye daha iyi rakamlar veren olup daha fazla para kazandırır fakat şimdide paraya en ihtiyacın olduğu zamanlardan biri demba ba gitti ersanla buda gitse 13.5 in üzerine 11 daha koy 24.5 milyon Euro ediyor çok rahat 3 kaliteli olmak üzere toplamda 5 transfer rahat yapılır