Rıza Çalımbay çok net konuştu!

Mersin İdman Yurdu Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman'ın kendisini aradığı "Sezon sonunda bize gelir misin" diye sorduğunu haberlerini yalanladı ancak siyah beyazlı takıma açık kapı bıraktı...

Rıza Çalımbay çok net konuştu!

Beşiktaş Yönetim Kurulu bugün toplandı. Toplantının ana maddesi Hırvat teknik adam Slaven Bilic’in akıbeti… Arka arkaya alınan kötü sonuçlar ve şampiyonluk şansının bitmesi siyah beyazlı yönetimi gelecek sezon için yeni arayışlara itti..

Siyah beyazlı yönetimin, toplantısı devam ederken haber sitelerine Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman’ın toplantı sırasında Mersin İdman Yurdu Teknik Direktörü Rıza Çalımbay’ı aradığı, hocaya ‘Beşiktaş’a gelir misin’ sorusunun yöneltildiği iddia edildi…

Çıkan haberler hakkında AMK SPOR’a açıklama yapan Mersin İY Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, “Böyle bir şey olmadı, beni kimse aramadı. Ama böyle bir telefon gelse kabul ederim. Beşiktaş’a giderim” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
sakın haa
sakın haa - 4 yıl Önce

sakın haaaaaaaaaa

durukan
durukan - 4 yıl Önce

hiç olmazsa elindeki kadroyun bilerek kullanir piliçten 10 gomlek fazlasi var eksigi ise TURK OGLU TURK BE BESIKTASLI OLMASI DEGILMII

Rıza Hoca
Rıza Hoca - 4 yıl Önce

Beşiktaşın Çocuğudur ama şuan Bilicle devam edilmeli. Olay şahibeler ve şikeler zaten hoca değil! Rıza Hocada Beşiktaşın Abisidir Adamdır ama şuan değl.

Hasan
Hasan - 4 yıl Önce

Utanmazlar Rıza Hoca hakkında doğru konuşun.
Hep övündüğünüz 4-3 kadıköy hatırasının mimarı Rıza Hocadır.
Arkasında durulsaydı şimdi çok farklı yerdeydik.
Liğin en kötü takımını bile ilk 5'e sokuyor adam. Daha ne yapsan.

kartalbey
kartalbey - 4 yıl Önce

bu ligde üç tane kurt hoca var: terim, denizli, şenol güneş..bence içlerinden en iyisi şenol hoca..iki tane de potansiyeli olan hoca var: sergen, hamzaoğlu..ki sergen hamzadan baya iyi bence..dolayısıyla şenol güneşle sergen arasında bir tercih yapmak lazım..sergen riskli bir hamle olacağı için şenol hoca takımın başına getirilmelidir..geri kalan hocalarda iş yok, burada hiç boşuna beşiktaşın çocuğu edebiyatı da yapmayın!

bjk
bjk - 4 yıl Önce

yaptığınız haberi yine kendiniz yalanlıyorsunuz yaptığınız haberin amk

bülent
bülent - 4 yıl Önce

Iste tipik türkiye - fiko sen bilice ne yaptin adama transfer firsati verdin. Danny kiraladun serdari aldun toraman i zorla af etirmeye calistin. 5 tana 20lik oyuncuyla sampion olacagini mi? En son gidecek adam bilic. Hata önder özen den özür dileyip cebi kovup onu getirmeli. Riza mis sergen mis Bir bilice degisilmez. rakiplerimizin büdce ve kadrosunla kiyaslayin beyinsiz herifler. Takim rejenerasyon yapmadan istanbul donra ankara avrupa. Zor sartlarda en iyi basardik ben takimdan ve hocadan cok memnunum. sampionluk gelecek yil yasiyacagiz . Iskelet oyuncular iyi yanliz sag dan sola 4 defans ve kaliteli isim alinmali.

Neco
Neco - 4 yıl Önce

su eldeki kadroyla kim gelirse gelsin basarili olamaz. sen dogru durust transferler yapsaydin bilicte sampiyon yapardi. bu oyuncularla bank asya da bile sampiyonluk gelmez. sen bu isi bilmiyorsun fikret bey. Ne olur cek git.inan bjk' ye hicbir faydan yok!