Ricardo Quaresma kriterleri

Yeni sezona takımdaki bazı isimlerle yollarını ayırarak girmek ve harcamalarını azaltmak isteyen Beşiktaş Yönetimi, Ricardo Quaresma’yı şimdilik satış listesine koymayacak.

GÜNDEM 24.05.2018, 03:04 24.05.2018, 21:28 kartalbakışı.com
632

Yeni sezona takımdaki bazı isimlerle yollarını ayırarak girmek ve harcamalarını azaltmak isteyen Beşiktaş Yönetimi, Ricardo Quaresma’yı şimdilik satış listesine koymayacak.

Taraftarın çok sevdiği bu oyuncuyu göndermeyi düşünmeyen siyah-beyazlılar, astronomik bir teklif gelmesi halinde ise bu kararını değiştirmek zorunda kalabilecek.

Dünya Kupası sonrasında cazip bir teklif gelmesi durumunda Ricardo Quaresma ile yollarını ayırmayı gündemine alacak olan yönetim, Portekizli oyuncunun da istemesi halinde satış için harekete geçecek.

Quaresma tercihini kalmaktan yana kullanırsa, 2020 yılına kadar sözleşmesi bulunan yıldız futbolcuyla yola devam edilecek.

Milliyet

Yorumlar (1)
Sahin 3 yıl önce
Q7 giderse kanatlar daha iyisi getirmek lazim. Arkdaslar lenz iyi bir topcu ... yanis takimda oyunuyor.. fener e satilsin eski gibi oynar daha iyi oynar... contra attack... bjk full attack ... 2 farkili takim oyunu.. gokhan satlika koymak hatta. Kiralik ver ya tutarsa.. Q7 giderse takim bozulur.. gokhan eski gunlerin donerse bjk Q7 aramaz.. arkdaslar oyuncu gitsin yerine biri gelsin sonra oyuncu gitsin.. arkdaslar bjk gencler getirsin. Dem baba tolga tamam.. mc larin sans verin.. sadece genc oyuncu alsin. Yildiz degil gelecegin yildizi olacak... bu yil iyi transfer yaparsa gencler.. ve sampiyon olursa... championlar ligine firtina gibi gireririz.. yerine daha iyisi gelmeden oyuncu satilmasin istemem... ve yonetim ya tutarsa transfer yuzunden sampiyonluk kacti.. tolga alsak sampiyonduk.. dem baba alsak sampiyonduk. Mc larin oynasa bile sampiyonduk.. negredo . Ve yabis transfer love .. sivasspor macinda oynatil bu adam.. lutfen genc oyuncular getirin.. 30 ve ustunde biktik ya... dem baba tamam tolga tamam .. bundan sonra sadece genc olsun.. ve senol hoca korkmasin oynatmaktan.. bjk sampiyonluktan degil oyuncu satarak club yonetmesin bilse sampiyonluklar gelir pes pese.. taraftar mutlu edecek dige transfer degil.. takim ihtiyacagi olacak genclere.. bu firsat iyi kulanirsa. Dunya en buyuk clubler gozdesi olur.. transfer kolayca yapar... fener ve gs bjk taklit eder de gercek dunya ligi oluruz