Reza Zarrab, Ümraniye'de

Ümraniye'ye gelerek tesisleri gezdiği öğrenilen İranlı ünlü işadamı Zarrab'ın Beşiktaş Kulübüne üye olacağı iddia edildi.

GÜNDEM 14.04.2015, 16:26
2005
Reza Zarrab, Ümraniye'de

17 aralık yolsuzluk operasyonunda göz altına alınan İranlı ünlü işadamı Reza Zarrab'ın Beşiktaş Kulübü'ye üye olacağı iddia edildi.

Ünlü sanatçı Ebru Gündeş'in de eşi olan Zarrab'ın geçtiğimiz günlerde Beşiktaş'ın Ümraniye'deki tesislerini gezdiği ve başkan Fikret Orman ile burada yemek yediği öğrenildi.

Yorumlar (36)
ahmet a. 6 yıl önce
hala fikret orman diyen var mı? şu kulübün düştüğü hale bak.
O. Erhan Keskin 6 yıl önce
Kulübümüzde hırsızlara yer yok! Yoksa var mı sayın Başkan?
Qartalejma 6 yıl önce
kulübe birileri üye olmayacaksa o üye olmayacak kişiler kpss üniversite ve bunun gibi birçok sınavın sorularını çalanlardır, ülkeye para girdisi sağlayan herkese saygımız var paraleller terketsin beşiktaşı elin gavuru kendi ülkesinin milletinin refahı için yapıyor bize gelincemi suç hadii lan ordan
asi kartal 6 yıl önce
fiko senin......
ahmet a. 6 yıl önce
şeref bey'in, hakkı yeten'in, süleyman seba'nın beşiktaş'ı hırsızlara, kadın ticareti yapanlara peşkeş çekiliyor. bu taraftar bunu unutmaz fikret. 2016 seçimlerine bi'şey kalmadı.
aslanavcisi 6 yıl önce
kulubün kasasına dikkat edin bu saatten sonra...
Cemal Özen 6 yıl önce
Adamı madam yaparız öyle bir şey olursa
siyah 6 yıl önce
qartelajma dallaması senin gibi piçlerinde beşiktaşla işi yok sen git osmanlı sporu filan tut sen beşiktaşı kimler tutuyor önce onu bir öğren yavşak ne cemeatçi ne hükümetçi beşiktaş haksızlıklara baş kaldıranların takımıdır senin gibi onun bunun çocuklarının bu lulüpte işi olamaz git gs ye yada fb ye piç kurusu
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın