Reza Bey iyi bir Beşiktaşlı

Fikret Orman, Reza Zarrab'ın loca almasından sonra oluşan tepkilere de cevap verdi...

GÜNDEM 16.04.2015, 11:16
1359
Reza Bey iyi bir Beşiktaşlı

şte Fikret Orman’ın Reza Zarrab açıklaması:

Beşiktaş’ın bugüne kadar 3 senelik süreçte herkesle temas kurmuşumdur. Dünyanın her yerine gidip, Beşiktaşlılar’la beraber oluyorum, Beşiktaş’ı temsil ediyorum. Benim işlerimden bir tanesi inşaat işidir. Yani proje geliştiricisiyim. Bu dönemde bir tane işe başlamadım, iş almadım, arazi almadım. Kendim zarar çeksem de bir tane işe girmedim.

Ben Reza Bey’i tanımam. Reza Bey iyi bir Beşiktaşlı. Ben Beşiktaşlı paşaları Silivri’de ziyarete gittim. Bu benim görevim. Reza Bey suçlu mudur? Aranıyor mu bu arkadaş? Polis mi peşinde bu arkadaşın? Ben bunu saklıyor muyum? Arkadaş Beşiktaşlı, Beşiktaş Kulübü’nden loca almak istemiş, parasını ödemiş. Biz o partiye mensupmuş, o yapıya mensupmuş diye mi ayırt edeceğiz? Ne yapmışız biz, adamla görüşmüşüz. Biz kimseden yardım istememişizdir, almamışızdır. Kimseden para istemedik. En yakın dostlarımdan biri Masimov’dur, sormuştur ”Ne yapabilirim?” ben de ”Loca al” demişimdir.

Yorumlar (11)
Mithatcan 6 yıl önce
Başkan haklı.. Beşiktaşlı olduğu için loca almış ne var bunda?
forman 6 yıl önce
sayın orman sebaya karşı biliginin listesinde oldugunu unuttunmu o dönemde borclanan takıma niye sahip cıkmadın
Emrullah Basank 6 yıl önce
Fikret Orman; Beşiktaş'ı yerle bir eden Demirören geri zekalısından hesap sor. Hesap soracak kudrete sahip değilsen o koltukta oturma.
Emrullah Basank 6 yıl önce
Sadece 8 yıl değil, Beşiktaş'ın geleceğini de çalan, Demirören! Bu ülkede adalet yok..o yüzden Allahından bul.
Kemal Saygıner 6 yıl önce
İyi insan olmadan iyi Beşiktaşlı olunmaz.
Fahrettin Bozkurt 6 yıl önce
"Şerefinizle oynayın,hakkınızla kazanın".Biz bu takımın bunun için aşığıyız..
bülent 6 yıl önce
Tipik türk medyasi. Diger 42 bin stada girenler hep 4 4 lük mü. Besiktasi seviyor almis loca allah razi olsun bize para kazandirdi. Onu yönetime almadik ki sirf bir taraftar
nüklleeer 6 yıl önce
sözün bitdigi yer . serefsizler namusuzlar kazandi . allah rahmet eylesin basimiz saolsun Besiktasimin mekani cennet olsun . orospucocuklari kazandi .
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın