Resti Çekti

BEŞİKTAŞ Teknik Direktörü Slaven Biliç’in Gökhan Töre ısrarı bitmiyor...

GÜNDEM 26.07.2014, 04:17
15062
Resti Çekti
Düzenlediği her basın toplantısında milli oyuncunun transferinin gerektiğini belirten Hırvat hoca, futbol komitesi başkanı Ahmet Nur Çebi ile yaptığı son görüşmede de aynı vurguyu yaptı... 
 
BİLİÇ, hali hazırda geçen yıldan beri oynadıkları bir sistem olduğunu belirtip “Bu sistemin içerisinde en önemli iki unsur sağ ve sol açık. Olcay yerinde duruyor ancak Gökhan’ın yerinde olmaması sistemi değiştirmeme neden olur. Bu saatten sonra bunu yapmak zor. Çünkü ciddi şekilde zaman ister. Bu nedenle Gökhan Töre’yi mutlaka transfer etmemiz gerekiyor. Onu kadromda görmek istiyorum. Çok önemli. Gökhan, Gökhan, Gökhan...” dedi. 
 
 
FİKRET?ORMAN TEPKİLİ
 
 
 
ANCAK Gökhan, Biliç’in bu konudaki tutumunu bildiği için yüksek ücret istiyor ve tabiri yerindeyse yönetimin elini kolunu bağlıyor. Yöneticiler ise tecrübeli hocanın Gökhan’ın yerinde Kerim Frei’ı 
oynatabileceğini düşünüyor. 
 
Hatta başkan Fikret Orman, Mainz maçı sırasında “Gelecek için yatırım yaptığımız Kerim’in oynatılmaması manidar. Hocanın, Kerim’e görev vermemesi ve sürekli yerine başka oyuncu istemesine anlam veremiyorum. Oysa futbolcu oynayarak kendisini gösterir, oturarak değil. 
 
Planlamamızın dışında paralar veremeyiz. Kimin ne kadar alacağını biz belirleriz. Performansına göre eksik ödediğimizi görürsek iyileştirme yaparız” diyerek serzenişte bulundu.
 
 
Kaynak : Vatan
Yorumlar (14)
Nebil 6 yıl önce
Ne var su gece hayatina duskun sarhos herifte bilmiyorum!
Hakan 6 yıl önce
Ulan fiko. Senin yapacağın transfere de sana da. Bir sus be! Bir halttan anladığın yok. Boş boş konuşuyorsun. Birkaç süslü cümlenin arkasında yaşayan bir sefilsin sadece.
mphst 6 yıl önce
Biliç Gökhan, Gökhan, Gökhan dediyse olay bitmiştir, lan sallamasyon haberi okuyoruz hani ister istemez ülkede başka türlüsü yapılmıyor da, böylesini de görünce insan düşünmüyor değil. Bu haberi okuyan, dahası okumak için gazeteyi alanlar var. Ve kimse bu kepazeliğe bir tepki koymuyor ülkede herkes geçmiş bir musluğun başına kana kana içiyor. Lan ülkedeki 3 büyükle komple bu durumdan dert yanar durumda bu adamlar hala bu haberleri yapabiliyor demekki, maddi anlamdabir kayıba uğramıyorlar. Ne kadar torpilli spor yazarı var lan ülkede inanılır gibi değil yani..
hakan korucu 6 yıl önce
fikret orman yazılandakileri gerçekten söyledi ise ona hak vermemek elde değil biliç'i çözmek artık meslek olmaya başladı 33 yaşında adam ister elindeki genç kerim frei oynatmaz biliç sende bi si...r git diyesi geliyor insanın istediği isimlere bakınca insanın aklına başka şeyler gelmemesi mümkün değil.
erhan 6 yıl önce
Tek bisey soyleyecem hakan korucu tam olarak soylemek istedigimi soylemissin bence baska bisey demeye gerek yok sadece senin diyesim geliyor dedigin seyi ben diyorum...
bossBesiktasss 6 yıl önce
BU VATAN DENEN YALANCI BESIKTAS DÜSMANLARINA INANIYORSANIZ SIZLERE YAZIKLAR OLSUN...
maykıl 6 yıl önce
niye hala ve ısrarla bu paçavra gastelerin yalan dolan haberlerini vermeye ve bize şu mübarek ramazan günlerinde bilhassa küfür ettirip günaha sokmaya devam ediyorsunuz..bize siz gerçek haber verin yeter.biz bu yalanları bu sitede okumak istemiyoruz.niye bizlere gerizekalı muamelesi yapıyorsunuz.salakmıyız biz bu salakça haberlere inanalım..okumak bile işkence.bide yorum yapmak zorunda kalıyoruz bu saçmalıklara niye bizi heran sinirli ve asabi tutmaya çalışıyorsunuz.biz bu yalanları bu sitede okumaktan hiç mutlu değiliz..bu saçmasapan şezzongg habercilikten vazgeçin..kendi haberinizi koşturun doğruyu bize siz kendi imzanızla verin..yetti gari yaaa..
B£$İKTA$K 6 yıl önce
Vata dan yalancı kimse yok zaten bu görüşme sonlanmış anlaşmaya varılmış Töre ile :D
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın